Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Undorodom :SS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Undorodom :SS

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy átélte valaki ugyanezt , vagy van e hasonló helyzetben..

17 éves fiatal szép(modellkedem) lány vagyok.. és rengeteg udvarlóm van , naponta kapok fb-n üzenteket ismeretlenektől hogy ismerkednének stb..

a legtöbbel normálisan eltudok beszélgetni, de 1 idő után szánalmat érzek irántuk és undorom tőlük.. aztán a végén vlmi arra ösztönöz h flegma legyek..>< persze az elején már tisztázom velük h ebből nem lesz semmi max barátság.. miért van ez ?? még 1 párkapcsolatom se volt , és nem is akarok .. még


2011. máj. 1. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
hmm biztos h a fiúkat szereted?
2011. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha túl sok a jelentkező akkor a "légyeffektus" valóban kiábrándító. Élőben kéne kapcsolatokat szerezned. Úgy más.
2011. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésképp kérdem, de találtál már valaha egy srácot vonzónak? Aki nagyon tetszett.


Mert ha nem, akkor valószínű több férfi hormon van benned a kelleténél. A leírásod alapján modell vagy, akkor gondolom szép vagy, s van kisugárzásod is. Erre büszke lehetsz.:)


A tökéletes nő egy férfi?:/


Remélem nem, és csak azért van így, mert hajlandó vagy lenézni másokat azért, mert ők nem olyan sikeresek, mint Te.:)

2011. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Talán mert még nem érzed szükségét, hogy tartozz valakihez, legyen melletted egy társ, akire mindig számíthatsz és akinek Te vagy a mindene!

Ez nem baj, még fiatal vagy, nem kell, hogy "lekösd " magad, pár év múlva biztosan másképp érzed majd!

2011. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

csupán mert nem tetszik a srác

ha valaki majd tetszik, abba szerelmes leszel és majd ő flegmázik veled

de az fog téged vonzani....

2011. máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vagy csak keress normális srácokat
2011. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy pont az idióták írnak neked.

Nekem is volt már ilyen.Dehát az ilyen pasikat minden lány elküldi egy idő után.

2011. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1 - kicsit beképzelt vagy lehet

2 - ráunsz az emberekre

3 - tanuld meg kezelni az adatvédelmi beállításokat, akkor nem írnak rád idegenek, meg nem kell mindenkit visszaigazolni, csak hogy több ismid legyen, mint a Verának van

4 - próbálj ismerkedni ÉLŐBEN!!!

5 - ha úgy se, akkor próbálkozz lányokkal, lehet leszbi vagy.

2011. máj. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen megértelek. 20 éves vagyok, szép, csinos (rengeteg visszajelzést kapok), bár nem modellkedem, és ilyen oldalakon sem vagyok fent, de én "élőben" érzem ugyanezt. Elkezdenek a pasik jópofizni, még véletlenül sem értelmes témákról akarnak beszélgetni (mert ugye a szép lányok hülyék is, legalábbis nagyon szeretnék a pasik:D), és tudod hogy az egész csak arra megy ki, hogy megdöntsenek. Undorító, valóban. Nagyon kevés (1db össz-vissz) sráccal futottam össze, akit az eszem és a lelkem is érdekelt és nem úgy közeledett hozzám, mint egy darab húshoz (sajnos ki kellett mennie külföldre:S) Ez virtuálisan mégrosszabb lehet, és még visszataszítóbb (ezért sem vagyok fent egy ilyen oldalon sem). 20 évesen nem volt még senkim, nem vagyok nagyképű, csupán várok egy értelmes FÉRFIRA, akinek a szerelem ugyanolyan fontos (ha nem fontosabb) mint a testiség.

Egyébként van egy elméletem erről: azoknak a lányoknak tetszik csak ez, ami számunkra undorító, akik nincsenek megelégedve a testükkel, önbizalomhiányuk van. Akiknek nincs, elfogadták magukat a hibáikkal együtt, jól érzik magukat a bőrükben, nincs szükségük üres bókokra, visszajelzésekre, és más számít nekik egy pasiban. Ezzel nem azt mondom, hogy az önbizalomhiányos nők ostobák, stb. hanem azt, hogy mindenkinek el kéne fogadni magát, és akkor talán a férfiak is észrevennék, hogy ideje lenne megtanulni normálisan udvarolni, és hogy egy nőt igazán csak egy tartalmas beszélgetéssel lehet levenni a lábáról.

Bocsi, ha hosszúra sikeredett:)

2011. máj. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat ^^


23:50es: csak ismerősöket jelölök vissza ,nem tudom hol olvastál ilyet.. - -' a másik, hogy természetesen ÉLŐBEN is tapasztalom ezeket , a facebook csak egy példa volt .


utolsó: igen, amit írtál abban van igazság, velem is már előfordult hogy elkezdett beszélni nekem egy srác valmi hülyeségről, szerintem nagyon azt hihette hogy vicces közben meg.. xd, én meg csak lesek h mikor veszi észre már magát :DD

2011. máj. 2. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!