Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Légyszíves írnátok nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszíves írnátok nekem olyan sms szövegeket amik nagyon durvák és csábítók szex téren?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Szia Édes! Csak azért írok, h közöljem veled, h nagyon nagyon bizsereg a puncim. Olyan jó lenne, ha itt lennél velem és a kőkemény farkaddal szétkefélnéd a puncimat. Este várlak, puszii:)
2011. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél órán belül itt teremsz nálam, akkor valami különösbe lesz részed. Ha nem akkor meg kell büntessem azt a lusta f...od és egész addig szo..plak amig nem üvőltesz, hogy álljak le.
2011. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi...
2011. máj. 1. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt csináltam hogy a barátnőmmel kvztam és irtam neki egy smst hogy mi újság?Válaszolt és megkérdezte hogy veled?Irtam neki semmi csak épp nincs rajtam bugyi és rád gondoltam.Fél óra múlva ott volt értem..
2011. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagyis a pasinak irtam...
2011. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)...
2011. máj. 1. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!