Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért harapdálják a lányok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért harapdálják a lányok az ajkukat?

Figyelt kérdés

Legalábbis az én közelemben majdnem mindegyik ezt csinálja.

(Rá se merek gondolni hogy csaknem azért !)


2011. máj. 1. 21:29
1 2
 1/14 ameoland ***** válasza:
81%

ad1:Így serkentik a vér mozgását az ajkakban,és ezért lesz olyan szép telt, és kívánatos.

ad2: rossz szokás

2011. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Feszültek, unatkoznak, kiszáradt nekik, rossz szokásuk, valamin gondolkoznak, valamit keresnek, stb.
2011. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ki szokott száradni. Amúgy ha a testbeszédet nézzük, akkor zavart jelent és szorongást. De sztem ennek semmi köze hozzá. Szimplán egyszerűbb, mint előkapni az ajakápolót...
2011. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert meg akarnak enni!! Vigyázz a lányokkal!!
2011. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

21.45


Na de mi a zavar oka ? :)

2011. máj. 1. 22:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudnánk hogy mi a zavar oka? xD Azt csak ők tudják. Én akkor szoktam harapdálni mikor ki van száradva... :)
2011. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
A Száj megharapása azt jelenti hogy készen áll a Kinfertiziósu kantellizáricózáshoz.Ekkor megynilik a tridimenzionál kapu és kiugrik a glükozamin kötéses poliszaharid pöcögtető!Ennek a Demonologista lénynek el kell jutnia a lányhoz minden májusban 1 én És a fülketyintőrézfánfütyülőtücsökszeliditő karburátorral megidázi a Tücsökmanót.Ha a szájharapó lány 14 éves kor alatt van rendszerint a tücsökmanó pedomacivá változik és egy gyors "Jackpot!" felkiáltással elragadja a lányt.HA idősebb, a Tücsökmanó felmászik a lány szájára alvás közben és acetíl kivonnatal bedörzsöli.És az jó.
2011. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kolo válasza:
Hát ez az utsó valami k*va nagy... xD
2011. máj. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

23.13



Nagyon köszönöm, ez egy korrekt válasz. Bevallom őszintén

hogy sejtettem hogy valami ilyesmi van a dologban.

Boldoggá tettél, ez fantasztikus.

2011. máj. 3. 22:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló!Ilyenkor dugni akarnak.
2011. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!