Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok keseredve és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el vagyok keseredve és felmerült bennem ez a lehetőség is. Szerintetek?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, eddig még nem volt barátom, nem is csókolóztam:( Nagyon el vagyok keseredve, nagyon vágyom egy ffi érintésére, csókjaira, szeretgetésére, de azon gondolkodtam, h mivel nincs sikerem a pasiknál, bepróbálkozom a lányoknál.Nem érzek vonzalmat a lányok iránt, viszont már nagyon vágyom egy bizalmas ölelésre, egy kis simogatásra...

Sztetek?


2011. máj. 2. 09:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel vonzalmat a lányok iránt, akkor ne próbálkozz be náluk. Majd lesz egy fiú, aki tényleg szeret, tisztel és becsül, csak legyél türelmes.
2011. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%
Legegyszerűbb az lenne,ha leadnál 20-30 kilót! XD
2011. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
??? Minek, nem vagyok duci, jó van hasam, de 56 kg vagyok a 175 cm-hez. Nem hiszem, h indokolt lenne...
2011. máj. 2. 09:30
 4/29 anonim ***** válasza:

Kérlek, azért ennyire ne legyél elkeseredve! Hogy már lányoknál is próbálkoznál is? Ez már nekem sok egy kicsit.

Miért nem próbálkozol fiatalabb fiúknál? Ha csak magamból indulok ki, egy 16 éves srác nem hinném, hogy visza utasítana :)


16/f

2011. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Chuck ***** válasza:

Csajokat felejtsd el ezen a téren.

Ahogy haverral szoktuk mondani: "Majd idővel.."

Hát én is ezen az alapon vagyok már..

18/f

2011. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem bocsi, de én fiatalabb srácokkal nem szívesen kezdek, még a saját korosztályom sem túl megnyerő szánomra :/
2011. máj. 2. 09:36
 7/29 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet nálam, bár én nem gondolkozom azon, hogy a saját nememmel próbálkozzak...inkább türelmesen várok...

18f

2011. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Kicsit ellentmondásban vagy önmagaddal..

Még nem volt barátod,de azt máris tudod,hogy kikel nem kezdesz.

Tapasztalat híján ez elég vicces..

2011. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ismerkedj társkereső oldalon. Én ott találtam meg a párom. Igaz én idősebb kategória vagyok, de nem jártam nagyon szórakozni meg ilyenek, az internet meg remek találmány. 2 és fél éve talált rám az igaz szerelem. Vannak ott normálisak is, nem csak kamusok! :)
2011. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:40


Szerintem ez az én döntésem. Lehetett vna barátom, fiatalabb korosztályból, de mit tudna nekem adni egy 16 éves. Sztem ebben a korban akár fél-egy év is sokat számít...

2011. máj. 2. 09:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!