Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy magamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy magamba bolondítsam?

Figyelt kérdés

Szóval.Van egy fiú.Nem olyan rég ismerjük egymást,de már szivecskéket ír,meg,hogy hiányzok,meg örül,hogy látott,ha fenn vagyok msnen rögtön rám ír.Szvsz tetszek neki.Csakhogy...van barátnője.A csaj szórakozik vele,háromszor megcsalta,szakítottak is,de már egy ideje megint együtt vannak.De a lány próbálja irányítani a srácot.Pl csak titokban találkozhatunk,mert a csaj nem szereti,ha mással találkozik -.-

A srácon néha azt látom,hogy nem szereti a csajt,de aztán meg mintha még is.Egyszer le hülyek*rvázza,aztán meg jön az,hogy találkoznia kell vele.

Szóval nem tudom,mit csináljak?Kicsit beleestem a srácba,

és fogalmam sincs mit tegyek,hogy valami történjen....


2011. máj. 2. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Már rég magadba bolondítottad... :)
2011. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát...azt érzem,hogy tetszek neki,de ugye ott a barátnő...és nem lép semmit.Én meg csak nem smárolhatom le :DDDD
2011. máj. 2. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert a fiú most két vasat tart a tűzben. Csak, ha már biztosan, végleg szakított a barátnőjével, akkor menj bele ebbe a kapcsolatba. De akkor is kétszer gondold meg. Nem az a hűséges típus ez a srác.
2011. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...ő is azt mondta,hogy csak egyszer csalta meg egy barátnőjét,és bárkit megkérdeztem,azt a választ kaptam,hogy nem megcsalós típus.De azért vigyázok,mert ha velem ilyen,lehet,hogy más csajjal is így viselkedik.Ki tudja... Bár nem történt semmi,szóval....nem tudom :/
2011. máj. 2. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!