Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy csak nem lattam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy csak nem lattam, hogy nez, vagy tenyleg nem nezett?

Figyelt kérdés
Az egyik buliba teljesen ram volt kattanva az egyik srac, egy hetre ra amikor a templomba voltunk nem lattam, hogy nezett volna, igaz en se bamultam ot, csak a szemem sarkabol. Szerintetek erre a dologra lalpozhatok vagy nem?
2011. máj. 2. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Buli-templom. Nem ugyan az. Ettől még tetszhetsz neki.
2011. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg nem nézett.

Vörös vagy?

2011. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mar miert lennek voros? Ez meg hogy jon ide?
2011. máj. 2. 14:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert ha vörös vagy akkor - szerintem - nézett (én legalábbis néznélek).

Ha nem vagy vörös akkor sajna tuti hogy csak a sekrestyést leste.

2011. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amugy a srqcnak a barnak es feketek az esetei nem pedig a vorosek, es mit ad Isten?, hat barna hajam van...
2011. máj. 2. 14:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Amugy a sracnak a barnak es feketek az esetei nem pedig a vorosek, es mit ad Isten?, hat barna hajam van...
2011. máj. 2. 14:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó, de lehet hogy a sekrestyés fekete, érted.


Csak felrázni szeretnélek, hogy kb lövése sincs senkinek hogy nézett avagy sem. Erre max de tudhatnád a választ ha ott akkor figyelsz erre.

Elépenderülsz és közlöd vele hogy épp fagyizni mész, ha van kedve tartson veled, a fiúk szeretik a talpraesett lányokat, ebböl hátrányod nem lesz sosem, csakis elönyöd.

2011. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!