Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elgörbült a Farkam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgörbült a Farkam, mit tegyek? :O 4hónapja intenzíven maszturbálok bal kézzel szinte mindig

Figyelt kérdés
Sziasztok elég kényes a kérdésem amit feltezek azért nagyon szépen megkérlek titeket kultúrált válaszokat adjatok. tehát kb 4 hónapja elég intenzíven (mindenap, néha egynap többször) maszturbálok...és azt vettem észre ha kicsit erőteljesebben szoktam akkor bedagad.Ez természetes, csak van már egy kis bökkenő teljesen egyenes volt és mostanra úgy kb a Farkam felénél balra kezdett elhajlani, nagyon zavar...tudtok valami tanácsot adni egyenlőre elkedtem jobb kézzel...de félek hogy örökre így marad mütétet nem szeretnék valami tanács? ötlet?
2011. máj. 2. 17:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
kihagytam 15/F
2011. máj. 2. 17:04
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
elgörbült?? az nagyon nem jó! valószínűleg igen, csak műtéttel lehet helyrehozni, nem szabadna olyannak lennie!!! szerintem keress fel egy orvost azonnal!!
2011. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elgörbült? Mármint ha feláll akkor is görbe, vagy csak kissé félrehúz? Egyébként az előttem lévő igazat mondott, ebből lehet hogy orvos lesz, aztán vagy valamivel tudják kontrollálni, vagy műteni kell.
2011. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de azt vettem észre mostanába 3-4 alkalommal jobb kézzel verem azóta kicsit kezd visszafel görbülni viszont... több hónapig ugye bal kézzel csináltam...lehet eltört vmi benne? próbálok nem foglalkozni vele mert fájni nem fáj...csak zavar hogy igazából lehet hogy én csináltam saját magammal:S !! azért ha vmi ötlet?
2011. máj. 2. 17:13
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, akkor nincs semmi gond. Használd tovább egészséggel.
2011. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Alap helyzetbe nem görbe mondom a farkam felénél kicsit húz csak balra ...
2011. máj. 2. 17:16
 7/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Hát ha a felénél akkor valszeg megrepedhetett, keress fel egy orvost minél előbb, nem lesz gond.. :)
2011. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
úgy kb 10 éve maszturbálok és full egyenes a farkam. na ehhez mit szólsz?
2011. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hat ja igazából nics vagy kb fél cm-er a görbülés csak zavar mert teljesen egyenes volt...és attól tartok ez tovább fajulhat...:( télleg nem tudtok vmi technikát...kínos a szüleim előtt megjelenni hogy hé ez van a saját perverzségem okából és msot egy orvoshoz is elmenni kicsit megalázó...szeritetek én nem tudom "kézben" tartani az ügyet?
2011. máj. 2. 17:18
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy előtte is kicsit görbe volt csak nem vetted észre?

".és azt vettem észre ha kicsit erőteljesebben szoktam akkor bedagad." (Ne csináld olyan erősen!)

Megijedtél hogy bedagadt és utána jobban szemügyre vetted a szerszámot és észrevetted hogy kicsit görbe? Ritka a teljesen egyenes.

2011. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!