Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz valaha is olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha is olyan lány, akinek kelleni fogok?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy hihetetlennek tűnik,de még soha nem volt barátnőm,és kezdem úgy érezni,hogy már nem is lesz.Ha elírom a koromat,talán sejteni fogjátok,hogy miért gondolom így.Hogyan próbáljak meg ezen változtatni,és hogy csináljam,hogy ne legyek ennyire negatív?Már annyit csalódtam,és emiatt kezdem elveszteni a saját magamba vetett hitemet.
2011. máj. 2. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Hát, ha itt gyökérkedsz, biztos nem lesz.
2011. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy az édesanyukád mindig szeretni fog.
2011. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ne akard ennyire megtalálni a "nagy Ő"-t... úgy is akkor fog rád találni, hogyha nem keresed.. ez mindig így történik :) csak bízd magadat a sorsra...:) úgy fogadd el magad, ahogy vagy, mert ha te nem vagy megelégedve magaddal, akkor hogy várod, hogy mások meglegyenek? :) csak bízz magadban, menni fog ;)
2011. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dag ***** válasza:

Emlékeszem amikor még nagy kocka volta. Meg mellette csúnya is! hosszú évekig volt így!

Megfogattam magamnak hogy változtattok!

Aztán egyszer csak leszoktam a számítógépezésről, vettem gitárt, megtanultam rajta játszani, már 3 éve zenekarba vagyok!

Eljártam kondi terembe, meg megismerkedtem új emberekkel!

Nem mondom hogy gitározz, vagy hogy gyúrj(bár te tudod, tök jó dolog)

De bárhol is van a hiba, az benned van. Keresd meg, Változtas! Segíts magadon, hogy könnyebb legyen!

24/f

2011. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!