Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön, ha egy 16 éves srácnak fülbevalója van? És ha igen, akkor milyen fülbevaló legyen? Kérek mindenkit, aki lány, írjon! Köszi! :D

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 19:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem, lànyoknak való fülbevaló. 16L
2011. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
akkor már inkább fültágító (fű de le leszek szólva mindjárt :D)
2011. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak 10 éve van egy picike ezüst karika a bal fülében. 26 éves. Nem a fülbevaló miatt szerettem bele, nekem teljesen mindegy, hogy egy pasinak van-e fülbevalója vagy nincs, csak ne legyen feltűnő. A páromé kifejezetten tetszik. Egyszerű, picike, nem feltűnő, de szexi. Jól áll neki.

25/L

2011. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A fültágító az már nekem is sok. :) Csak gondoltam megkérdezem, mert sokan mondták, h jól állna egy fülbevaló, de azért nem rohanok egyből átlyukasztani. :D Úgyhogy köszi minden komit, írjatok még sokan! :D
2011. máj. 2. 20:01
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el fülbevaló nélkül is tetszel a lànyoknak.
2011. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
szerintem meg kifejezetten bzis.
2011. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszel a lányoknak enélkül is tetszel, ha nem tetszel a lányoknak, ezzel sem biztos, hogy annyira megtetszel a lányoknak. Bár ki tudja.. Egyébként nálam nem döntő, a tágítótól viszont rosszul vagyok (na jó nem, de nem szeretem, nem tetszik).

16/L

2011. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha lenne, akkor is csak valami diszkrétebb, sztem vmi kis fekete mondjuk. De különben, ha lenne, az nálatok előny, hátrány, vagy szimplán tök mindegy?
2011. máj. 2. 20:13
 9/18 anonim ***** válasza:
nàlam egy cseppet sem elõny.
2011. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
B*zis, nagyon nem tetszik.
2011. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!