Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálom, miért élvezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom, miért élvezem ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi,hogy miért élvezem,ha szenvedhetek,és másoknak is szenvedést okozhatok? Elmagyarázom. Van egy fiú,akivel jól alakult minden beleszerettem,és most úgy volt,hogy találkozunk.Amikor mentem a megbeszélt helyre,egy hatalmas NEMET éreztem,hogy nekem ez nem fog menni és nem akarom. Pedig szerettem... De mégsem ment. Már rengetegszer megtörtént ez velem,ezért is nincs tartós kapcsolatom. Mit tegyek?Hogyan tudok ezen változtatni? Remélem értitek! Nagyon elvagyok kenődve :/ 15L
2011. máj. 2. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szar lehet neked -.-"
2011. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz,pont erre volt szükségem...
2011. máj. 2. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány?
2011. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiányom van,az okozhatja? Mert nem értem ilyenkor magamat sem . Mintha arra lennék programozva,hogy fájdalmat okozzak magamnak. :/
2011. máj. 2. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen sokszor érzem h nagyon akarom de ha eljön az ideje akkor meg nem akarom de sztem az is lehet a baj h fiatal vagy majd elmúlik
2011. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán túlspirázod a dolgot. Elég ritka, hogy valaki 15 évesen rátaláljon élete nagy szerelmére, de manapság a tizenévesek körében valami nyomás van, hogy szerelmesnek KELL lenni, és valakivel járni KELL, különben nem ér semmit az illető...

Várj egy kicsit szerintem. Így csak frusztáltnak érzed magad, pedig nincs rá okod. Nem vagy lemaradva semmiről! Foglalkozz mással, ne erőltetsd. Nemsokára el fog jönni az, amikor egy nagy IGENT érzel! :))

32N

2011. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó neked. Nekem akkora az önbizalomhiányom, hogy 22 évesen se volt még 1 kapcsolatom se :(

Ha meg kell fogni egy lány kezét már attól is parázok meg felmegy a pulzusom és nem bírom megszólalni.

Szóval tudom milyen is ez, de te ahogy olvasom nem vagy ennyire önbizalomhiányos, szégyenlős. Kitartást és gratulálok hozzá! :)

2011. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen lehet,hogy azért,mert fiatal vagyok... Remélem eljön majd amikor tényleg igent érzek:) Utolsó: Kívánom,hogy Te is megtaláld az igazit! Biztosan Te is megtalálod a párod! Egyébként pár hónapja akivel randiztam,én sem szólaltam meg nagyon,csak űltünk egymás mellett,ő kérdezett én meg szépen válaszoltam,de rettentően izgultam.Szóval tudom milyen érzés...
2011. máj. 2. 21:31




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!