Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Ha ossze jottok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ha ossze jottok egy fiuval mennyi ido utan fekszetek le vele? Es a sex elott mi fer bele nektek? Kort irjatok. Koszi L

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:

a sráctól függ és h mennyire " erölteti " :) nah és persze attól h mennyire ismerem mennyire bizok benne :) és h mennyit beszélünk a sexről :) volt akivel hónapokig nem volt semmi :) de volt akivel már 2-3 hét után :)

hát ujjazás meg 69 fér bele nálam :D

15/L

2011. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Korfüggő. Ha az első komoly barátom olyan 16-17 éves koromban lett volna,tuti várok vele 3-4 hónapot. Nekem az első 19 évesen volt, betöltöttem a 20-at,mire lefeküdtem vele (2 hónap után). A mostani barátommal első alkalommal lefeküdtem, hirtelen jött,azt hittem, csak annyi lesz. De szerencsére több lett, együtt vagyunk.(Bár őt is ismerem már évek óta, egyszer össze is jöttem vele 17 évesen,csak akkor nem lett belőle semmi). Felnőtt korban már másabb.

22/L

2011. máj. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja,először nálunk is csak orál volt. Az elsőnél. A mostani barátommal egyből minden.

Második hsz voltam.

2011. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 napietus ***** válasza:

már férjnél vagyok azelőtt nálam 3 hónap volt a próbaidő :) kivéve, amikor eleve nem terveztem hosszabb távra, mint szombat estétől vasárnap hajnalig :P


29/N

2011. máj. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
írjál te is kort és hogy mennyi ideje vagytok együtt mennyit beszéltek róla...
2011. máj. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fél év minimum szokott lenni mire eljutunk egyáltalán bármiféle szexel kapcsolatos tevékenységhez.

Előtte csók és más semmi.

Tudom másoknak ez furcsa meg sok idő, de nekem bevált. Ja és hozzátenném, hogy csak heti egyszer találkozunk, olyankor meg van jobb dolgunk is, szóval idő se nagyon van rá.

24L

2011. máj. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

fiatal vok :) 15

és am nálam attól is függ h a srác mennyire tapasztalt :) hát elöző barátommal eléggé sokat beszéltünk róla és készültünk rá :) uh vele elég hamar :) de a mostanival még szóban sem került ( ez eléggé friss ami most van de még akkor sem amugy ez is egy szombattal kezdödött ;) pontosaban az elöző szombattal xD)

2011. máj. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az esetek többségében első randin megtörtént a dolog, bár sosem volt 1 éjszakás kalandom, mindig tartott legalább fél évig egy kapcsolat. Nem tudtam magam sosem tűrtőztetni :/ 24L
2011. máj. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb idő 2 hónap volt, utána 1 hónap, jelenlegi kapcsolatomban pedig 2 hét után egymásnak estünk... Egyszerűen annyira vonzódtunk egymáshoz, hogy nem bírtuk tovább... Előtte csak csók volt, ha már belekezdek valamibe akkor azt rendesen csinálom! :)


21/L

2011. máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy régimódi vagyok, de 15 éves lányoknak inkább a tanulással kéne törődni, nem a szexel...
2011. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!