Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűn a maszturbálás? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Impi Zsolti kérdése:

Bűn a maszturbálás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Arra a érdésre keresem a választ , hogy a római katólikus vallásban bűnnek számít-e az önkielégítés. Ha igen, hogy gyónjam meg?
2011. máj. 3. 13:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ennél jobb dolgod nincs ??...

am nem hiszem h az lenne

2011. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%
önkielégítés, önfertőzés (lat. masturbatio, ipsatio): a nemi szervek szándékos izgatása nemi öröm szerzése céljából, halálos bűn a →természetes erkölcsi törvény és a →hatodik parancsolat ellen.
2011. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen bűn, de ez egy nagy hülyeség. Gyónásnál mondd hogy paráználkodtál. De szerintem ez normális, hogy csinálod.
2011. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A gyónás mit sem ér ha nincs mögötte őszinte bűnbánat. Ha nincs bűntudatod miatta akkor ne gyónd meg. Nincs értelme.
2011. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem halálos, csupán apró bűn pl, a gyilkossághoz képest, szerintem Isten ezért a dologért még nem fog pokolra küldeni, ha jókat cselekszel és szeretettel éled életed akkor igenis kerülhetsz a mennyországba, biztosan körülményesen meg fogja nézni az egész életutad s az alapján bírálja majd el hogy hol is van a helyed a halál után, a pokolban vagy a menyben
2011. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ez hülyeség ennyi erővel mindenki bűnt követ el aki nem frigíd!Ez egy természetes szükséglet!Ha mondjuk emiatt megerőszakolsz vkit az a bűn!
2011. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy nem kell egylapon említeni a katolikus egyházat Istennel. Az egyház az egy emberek által létrehozott szervezet. A katolikusokra főként jellemző (történelem), hogy az Isten igéi mögé bújva intézik a sötét dolgaikat. Hallgass a lelkiismeretedre és jól fogsz cselekedni. Csak ez az ami számít.
2011. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Utolsó király vagy.
2011. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, szerintem Isten természetesen tisztában van azzal hogy az embereknek igenis vannak szexuális szükségletei és úgy vélem, ez még egy elnézhetö dolog a számára, elvégre a masztizással nem bántasz senkit, ez egy kellemes dolog, mely mindamellett remek feszültség levetö s nem káros az egészségre sem, söt! Szóval, szerintem ez még egy elnézhetö dolog neki
2011. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Keresztény vagyok én is és igen, szoktam maszturbálni. Ennek ellenére ezt még sosem gyóntam meg. A keresztény vallás szerint bűn, de én nem azokat gyónom meg, ami a keresztény vallás szerint bűn, hanem azt, ami szerintem az. A maszturbálás szerintem nem bűn. Pl. kamaszkorban és jó is lehet, hiszen ezáltal megismerjük a testünket.

16/L

2011. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!