Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusak vagyunk?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel fogdostuk és nyalogattuk egymás melleit.Szerintetek leszbik vagyunk?15/L
2011. máj. 3. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez a ti korotokban csak játék. De majd elválik.
2011. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiuk nem érdekelnek titeket,akkor valószínüleg igen.Ha izgultok a pasikra is akkor max bisexek vagytok.De ilyen fiatoalon szerintem csak kíváncsiskodtok...
2011. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Kamasz lány kíváncsiság, ennyi, elnézhetö dolog
2011. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Elnézhető, csak fiatalok, stb...???

Hát nem tudom, nekem fiatalon eszembe sem jutott ilyeneket csinálni...főleg a barátnőmmel.


A kérdésre válaszolva, van benne valami.

2011. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Lehet, hogy ez kamaszkori kíváncsiság.
2011. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem, csak divatleszbikusok
2011. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem undorodtál tőle, akkor bennetek van a hajlam. Hetero lányok azért nem csinálnak ilyet. De ez nem jelenti hogy leszbikusok vagytok, ha pasihoz is vonzódtok.
2011. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem vagytok szerelmesek, és nem vonzódtok egymáshoz, akkor szánalmasak vagytok.
2011. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem a tettek döntik el, hanem az hogy közben mi megy végbe belül. Nem a korotok miatt, az ösztönök már korábban kialakultak. Azért mert a szexualitás tudat alatt dől el. Ezt nem tudod magad megváltoztatni vagy elhatározni. Vagy meleg vagy vagy nem, de TENNI ellene nem tudsz.


Egy leszbikus lefekhet egy heteró pasival de nem fogja élvezni. Egy heteró is lefekhet azonos neművel de ettől még heteró marad.

2011. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
Nem baj az lányok, az a baj hogy ilyenekből kihagytok engem :D 16/F
2012. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!