Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, hogy Lány létemre ondóm van?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és most jött meg először, de nem vér formájában, Valami fehér, ragadós váladék távozott a hüvelyemből, pont mint a sperma.
2011. máj. 3. 15:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Ondód tutira nincsen:)
2011. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
nyugi nincs ondód. ez fehér folyás. mensi előtt szokott jönni
2011. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknak nincs ondójuk! A tiéd sem ondó hanem folyás ami nagy valószínűséggel az első menzeszed előjele. Készülj fel nemsokára megjön a vérzésed is.
2011. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
69%

Elég tanulatlan vagy,a nőknek nincs ondójuk,az drágám fehér folyás ami a nőknél normális!Biológia óráról nem kéne lógni,ugyanis ilyen idős lányokat már "felkészítenek" az iskolában felvilágosítást kaptok,de te ezen valószínű nem voltál ott!

21/L

2011. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
már nem azért, de én kur.vára nem kaptam felvilágosítást ...
2011. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is volt mar ilyen fajta folyasom.....de hat soha meg nem fordult volna a fejembe ekkora hulyeseg.....te jo eg!!!
2011. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Az nem ondó, hanem fehérfolyás, ami normális, ha nincs kellemetlen illata és nem csíp vagy viszket a puncid.
2011. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
fake gyanús
2011. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Atyaég. Remélem ez csak egy vicc....

Ha nem, akkor ülj le SÜRGŐSEN beszélgetni Anyuddal, vagy egy idősebb nőrokonoddal.

2011. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
48%

napiszarra vele!!!!!

"most jött meg először, de nem vér formájában..." csak az a menstruáció, amikor vérzel!!! gondolom nemtudod, mi az a sperma. mert ha tudnád, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést-.-

a sperma (ondó) a nő megtermékenyítésére szolgál. hogy jöhetne belőled ondó, mikor neked méhed van? vagy van herezacskód is? mivel a sperma nem bírja a meleget, ezért a külső herezacskókban helyezkedik el, hogy "hűvösebb" maradhasson. akinek méhe van (normális esetben) annak nem lehet ondója/pénisze/herezacskója stb, csak ha átesett valamien műtéten.

(lehet valamit rosszul írtam, én így tanultam.... mert nem lógtam el a bioszt!!!!!!!!!) ajánlom,. olvasgass ilyen könyveket, mert a többiek körberöhögnek majd, ha ilyen tudatlanul mész 8.-ba, vagy gimibe (gondolom még 7.es vagy...)

15L

2011. máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!