Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heti hány önkielégítéstől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti hány önkielégítéstől számít betegesnek? (Fiú)

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs limit
2011. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na, akkor kiverem hatodszor is... :D
2011. máj. 3. 17:16
 3/7 anonim válasza:
Egésségedre...xD
2011. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak vicc volt ám :D
2011. máj. 3. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Napi három után már fájni szokott. Tapasztalat. Szóval én a helyedben elbújnék a heti hatoddal :-P
2011. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor válik betegessé, ha a faszcincálással töltött óráid jelentős időt vonnak el a kötelezettségeid teljesítésétől, baráti, családi kapcsolataid ápolásától. Van aki hetente csak néhányszor csinálja, van aki naponta többször, de ez életkor, időjárás, évszak, hangulat és még ezer dolog függvénye lehet.
2011. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én egyszer még 15 éves koromban rövid idő alatt ( kb 20-30-perc) 10-szer vertem ki, igaz az utolsóknál már könnycsepp sem jött..... Aztán olyan 30 éves koromig naponta (a feleségem mellett is) ki szoktam verni... s a mai napig, ha nincs módom másképp, ugyanúgy ki verem, igaz már csak egyszer, de 50 felett ez már elég. A nejem melett barátnőim is vannak, elég jól működik még a dolog. A lényeg nem múlhat el nap orgazmus nélkül, ami karban tartja a hormon rendszert, közvetve az egészséget...


Tehát szerintem ebben nincs beteges mennyiség, hacsak nem a 0 vagy az azt közelítő számok.... Ezért csak javasolni tudom, amennyit csak lehetséges, annyiszor kell segíteni magunkon..., nem befolyásolja hátrányosan a munkát, tanulást, sportot.....

Ezért csak

Teh

2011. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!