Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen csaj jön be inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csaj jön be inkább a pasiknak? Alacsony vagy magas?

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok,176-7 körül, hosszú szőke hajú, kék szemű vékony. Kedvelnek a pasik, népszerű vagyok a körükben, de sokszor mégis rosszul érzem magam a magasságom miatt. :/ Nem lehet hátrány ha ilyen magas vagyok ?
2011. máj. 3. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akiknek bejönnek a magas csajok. 180 centi feletti fiúknak egész biztosan, de az alatt is van, aki szereti a magasakat.
2011. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Gyere el hozzánk a vizilabda edzésre, bennünk nem fogsz csalódni.
2011. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
:D Köszi az ajánlatot :DD
2011. máj. 3. 17:23
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell aggódnod, sajnos(nekem sajnos, mert 167 cm vagyok) azt vettem észre, hogy a magasabb férfiak jobban szeretik a magasságban hozzájuk passzolókat. Nekik se olyan jó állandóan lehajolgatni és azt érezni, hogy egyedül ők tűnnek ki a tömegből.

Én meg kifejezetten a magasabbakat szeretem:)

2011. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Miért kell matematikai feladványokat megfogalmazni? Írd azt, hogy 169 centi vagy bazz.
2011. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A saját magasságunkhoz illő jön be nekünk.
2011. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is majdnem 180 vagyok és úgy zavar néha... :@
2011. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Én spec 187 cm magas vagyok, de soha nem volt még olyan barátnőm aki meghaladta volna a 169 cm-t. Imádom az alacsony csajokat és egyáltalán nem zavar ha le kel hajolnom hozzá.
2011. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Is-is. Ha ti nők szeretitek hangoztatni, hogy nem a méret a lényeg, akkor mi is mondhatjuk ezt, nem? :) És mi még biztosabban állíthatjuk, hogy őszinték is vagyunk veletek. :)
2011. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mivel nem túl magasak a férfiak többsége, lehet hátrány, de sokakat nem zavar. én 165 cm vagyok, de nálam alacsonyabb srác akart velem járni anno...nekem nem kellett a kerti törpe...de 2 m-es srác is akart velem járni, ott meg én éreztem magam kerti törpének XD és abból sem lett semmi, pedig angyon aranyos volt mindkét srác.
2011. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!