Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuzy2 kérdése:

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomba.Év eleje óta sokat néz engem, de én nehezen barátkozok, minden ismeretség elején hagyom, h a másik kezdeményezzen, pl ha kérdez válaszolok. Amikor szólt hozzám válaszoltam és utána elkezdett piszkálgatni, de látta, h nem reagálok és kicsit jobban, de csak hülyeségből gondolom és egy idő után meguntam és mondtam neki, h álljon le, akk leállt, egy darabig csak köszönő viszonyba voltunk, de utána jó barátok lettünk. Sokat hülyültünk az osztályba és órákon is mindig hátra fordult és engem nézett meg mindig nevettetni próbált. Lett egy barátnője közbe és nekem panaszkodott mindig, h hiányzik neki, ha nem beszél vele és hogy mennyire szereti, mintha féltékennyé akart volna tenni. Egyszer hiányzott 3napig utána mindig simogatta a combom meg átkarolt, kezem megfogta. A padtársával(fiú) jóba vagyok,de ő is csak haver és amikor leültem mellé szünetbe ez a fiú oda jött, beült közénk és direkt látványosan átkarolt, de közbe, főleg mostanában, mindig piszkál és már olyan durván, h múltkor elküldtem melegebb éghajlatra. Utána folyamatosan kedveskedett,meg mindig ott volt körülöttem, h bocsássak meg neki. Most meg próbál nem piszkálni, viszont elkezdett bunkózni velem, de am mindenkivel normális az osztályba. Közbe minden ismerősünk azt mondja, h szerintük szerelmes belém,de nem tudom, h csak szívatni akarnak vagy tényleg így gondolják, mindenki azt hajtogatja, h mért nem jövök össze vele.

Szerintetek lehet, h tetszek neki? Kérlek segítsetek, nem tudom mit akar.

15/L


2011. máj. 3. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Te hagyod, hogy egy fiú, akivel alig ismeritek egymást simogassa a combod? Bazz.
2011. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hagytam neki.1szer csinálta, akk úgy voltam vele, h véletlen volt, utána másodszorra már mondtam, h ne csinálja
2011. máj. 4. 09:45
 3/3 A kérdező kommentje:
amúgy meg már ismerem 8 hónapja
2011. máj. 4. 09:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!