Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a NAGYON...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a NAGYON dús hajról?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furán hangzik a kérdés, de nekem szinte túl dús a hajam, kicsit oroszlánsörény hatása van. Hasonló, mint VV. Évának, csak egyenesbe.

Éppen ezért leginkább úgy hordom, hogy a tetejét, egy kicsit összefogom, vagy befonom, mert úgy talán kevésbé "oroszlános".

Úgy gondolom, hogy a fele is bőven elég volna. :)

Mi a véleményetek a nagyon dús hajról?

Kort és nemet is várok. :)


2011. máj. 3. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki az a VV Éva?
2011. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem sincs kevés hajam, de bármit megadnék, hogy még több legyen :) Szerintem rajtad kívül mindenki szépnek találja a hajadat. De ha tényleg zavar, a fodrász könnyen tud segíteni rajta. Van kifejezetten ilyen ritkító ollójuk. Néha én is ritkíttatom, utána kicsit "megkönnyebbül" a fejem.
2011. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem szupiii, és tudod mit? Növeszd meg derékig, és akkor kevésbbé lesz oroszlános, viszont gyönyörű lesz és mindenki téged fog irigyelni. Amúgymeg az is jó, amit csinálsz h befogsz egy kicsit belőle...irigyellek...de sztem ne festesd amíg nem muszáj mert a világ összes festéke se lenne elég hozzá :D 22/L
2011. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem például olyan a hajam, mint a vv Évának:) Persze az enyém százszor jobb, mert ápolom. Nagyon nagyon szeretem a hajam, és mindenki dícséri, irigyeli, ami nagyon jól esik. Szerintem nincs olyan ember a világon, aki azt mondaná, hogy a dús haj nem jó.
2011. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon dús a hajam és frissen mosva tényleg oroszlános :D Vasald ki vagy csavard be,akkor szép lesz :) 22/N
2011. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tök királyos, ne már, hogy ezt komolyan kérdezted! Én nekem a kevés haj nem tetszik.
2011. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon dús hajam van, de néha már ott vagyok hogy nem tudok mit kezdeni vele..:/
2011. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mondod, hogy szegény csajt Volksvagen Évának hívják???
2011. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
dehogy is, vv=való világ
2011. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A dús haj mindig is szépségideál volt, mert termékenységet és jó géneket jelentett. Úgyhogy viseld csak büszkén a "sörényed"! Mellesleg típusfüggő, hogy kinek milyen sűrű a haja és összefüggésben van a hajszínnel is. Általában a világos, szőke haj kétszer olyan sűrű lehet, mint a sötét és százötvenezer szálat is tartalmazhat.


Amúgy meg tényleg kijafaszomaza a valóvilágévi... :P

2011. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!