Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez az idézet számodra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez az idézet számodra?

Figyelt kérdés
"Szerettem én valaha őt? Vagy csak imádom a fájdalmat, a rendkívüli fájdalmat, és azt, hogy olyasvalakire vágyom, aki elérhetetlen?"
2011. máj. 3. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valakit szerettem, de ő megbántott, pedig én tökéletesnek hittem.
2011. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hogy mit? az igazságot... azt pedig csak azután látod miután összetörték a szíved és elszállt a rózsaszín köd.
2011. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
felejtés
2011. máj. 3. 19:37
 4/12 A kérdező kommentje:
remény van ebben?
2011. máj. 3. 19:56
 5/12 anonim ***** válasza:

A kedvenc idézetem! Számomra azt jelenti, hogy bár együtt voltam 3 évig valakivel akit azt hittem hogy szeretek rá kellett jönnöm a szakítás után hogy az nem volt igaz szerelem és több fájdalmat kaptam tőle mint örömöt!

A kérdésedre válaszolva cseppnyi remény sincs bent, legalább is szerintem!

2011. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az , hogy ezt csajoknak találták ki ...
2011. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Remény igen.

Olyasvalakit szeretek, aki nem lehet az enyém. Ez fájdalmas, de hát mégiscsak szeretem, nem tudok mit csinálni:S

2011. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kiábrándultság, fájdalom az mind van benne, de remény egy csepp sem!
2011. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az én véleményem, : nem tudja eldönteni hogy azért érdekli, kívánja még most is (esetleg szituációtól függ) idők után, mert szereti, vagy mert a fájdalmat kedveli, és kínozza magát emiatt.
2011. máj. 3. 20:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Szex és New York.. És az egyik kedvenc idézetem.

Számomra azt jelenti, hogy iszonyatosan szenvedek a szerelem miatt, amikor a fájdalom (szinte) már több a régmúlt boldogságnál. Többet akarnék, de ő eltol magától, bizonytalan; viszont amikor elengedném, visszahúz. Se veled, se nélküled. 'Gyönyörteli fájdalom'...

2011. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!