Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül valaki, aki azt gondolja, hogy ez a szemlélet az álszentség csúcsa? (tovább)

Figyelt kérdés

A minap írt be egy 31 éves férfi, aki az iránt érdeklődött, hogy hol találkozhatna fiatalabb, 16-17 éves lányokkal. A válaszok 90%-a a létező legdurvább volt, patkány, féreg, állat és hasonló kellemes szavakkal. Én voltam az egyik olyan válaszoló, aki normális választ adott. Ennek kapcsán viszont felötlött bennem egy szerintem jogos kérdés.

Mégis milyen alapon támadják le a kérdezőt? Talán önkéntes erénycsőszök lettek? Akkor talán nem vele kellene kezdeniük a rendrakást, hanem pont a célcsoporttal!

A mai tinilányokon ugyanis gyakorlatilag nincs mit megrontani! Sőt, szerintem még ők mutatnának új dolgokat sok férfinak. Sokuk 14 évesen vagy néha még annál is hamarabb elveszíti a szüzességét. Hallottam olyan lányról, aki 14 évesen már 20 fiúval feküdt le, 17 évesen már kb. 50-el, 20 éves korára pedig már igencsak kiélt feje volt, ami nem csoda legalább 100 fiú után. Olyan házibuliról is tudok, ahol a 17-18 éves srácok egymásnak adták a kilincset, mert odabent az egyik 15 év körüli lány, igaz bódultan, de sorban lecumizta őket, illetve lefeküdt velük. Egy haverommal magam is tanúja voltam egy fesztiválon, hogy két 14-15 éves lány összecsapott, mert az egyik lecumizta a másik pasiját. Az erősebbik megtépte a másikat, majd fejbe akarta térdelni, de szerencsére se ereje, se technikája nem volt hozzá. A következő pillanatban közbeléptünk, én leszedtem a kiscsajt a másikról, aztán le is fogtam. Amikor a másik már messze járt, elengedtem, erre belém akart rúgni, de aztán meggondolta magát, mert kilátásba helyeztem neki egy kiadós nyaklevest. Erre elkotródott. Ő is és a társasága is ritka nagy paraszt volt. Szóval ennyit a kis ártatlan tinilánykákról...

Ami a lényeg: miért lenne rosszabb egy 25-30 vagy azon felüli férfi egy züllött életű, értékrend nélküli tinédzsernél? Szerintem semmivel. Ha szeretne kipróbálni egy olyan csajt, váljék egészségére; nem visszataszító a cselekedete, maximum megmosolyogtató. Van még, aki így gondolja?


2011. máj. 3. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát csak a "mért"-en kell gondolkodni...Az ha 30 évesen ezen kell gondolkodnia nem túl szerencsés...Elég szar élete lehet...
2011. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Noss!


legyen 2 csoport jó!??


1. azok a fiatal 16-17 évesek akik , normálisak nincsenek elkú*vulva, pasizni akarnak kb saját korosztállyal, nem hótpics@ seggrészegek minden héten.


2. És itt vannak azok a 16-17 évesek akiknek mindegy hogy néz ki a pasi, fizessen nekik mindent, vigye őket mindenhová, és 3 pohár pezsgő után már bármi jöhet.

illetve ide tartoznak azok méásképpen akiket te mondtál KÉRDEZŐ "akiket már nem lehet megrontani"



Na a 2, csoportba tartozókkal tőlem azt csinál amit csak akar egy 31 éves pasi! De azért a normális részével azzal azért már inkább ne!


DE!


Létezik nagyon nagyon sok 30-33 éves pasi aki simán kinéz 26 évesnek és egy 26 évesre már nem húznák az emberek annyira a szájukat h"úúúúú áááááá ez 17 éves csajt akar megdugni"

2011. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

ÉN! És 16 éves vagyok, első párkapcsolatomban vagyok, 1 hete vesztettem el a szüzességem 5hónap után és szerelemből. Sajnos tényleg elszomorító ez a helyzet. Párom (sajnos) olyan csajjal volt először 13évesen, akinek ha kölyke van egy 34éves török hapsitól. Volt osztálytársam a nyáron fog szülni, és nem is voltak 20 évesnél fiatalabb pasijai. A legtöbb kiscsaj több f.aszt fogott már, mint kilincset, de azt se tudja a fele, mi az a védekezés, milyen módjai vannak, mennyire megbízhatóak ezek a módszerek stb. Én nem kaptam felvilágosítást, mégis már 14évesen tudtam mindent, amire annyi idős fejjel szükségem volt. Erre se foghatják. Sokan azt se tudják, hogy működne a dolgok.

Mellesleg lassan az idősebb korosztályt sajnálom, rendes lányt/fiút találni nehezen lehet. Elkorcsosult/elqrvult világban élünk, ez van.:(

Sokan mondják, hogy nagyon szép lány vagyok, mégis van eszem is.

Elszomorító.

2011. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ne mindig a fiatalokat szidjuk már!!!! Szidjuk a szüleiket! Engem anyám tanított arra, h mi az ami elfogadható, mi az ami nem...ha úgy tetszik erkölcsi alapokat adott. Mégis hol vannak ezeknek a szerencsétlen kiélt lányoknak a szüleik??? És miért nem veszik észre h amit művelnek egy nagy segélykiáltás, amivel fel akarják magukra hívni a figyelmet? Szóval nem! Nem kell nekik még egy pedo maci is, van épp elég lelki problémájuk nélküle is!! Egy 31 éves meg keresgéljen már minimum 20 fölött. Szánalmas marha!!
2011. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
16 éves lány! Köszi a választ!
2011. máj. 3. 20:45
 6/15 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Szerintem az a kérdező is inkább rájuk gondolt. A legtöbb férfinak, így nekem sem jutna eszembe egy úgymond normális tinilánnyal ilyet tervezni. Persze megnézem, értékelem a szépségét, de amint kiderülne róla, hogy egy normális, tisztességes lány, azonnal életbe lépne a gátló reflex, hogy "őt ne!" Pont azért, mert egy ilyen lányt tisztelünk és ezért (nekem legalábbis) eszünkbe sem jutna komolyan ágyba vinni őt.
2011. máj. 3. 20:48
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt abban a részben egyet kell Veled értenem, hogy a mai értékrendek felborultak, a kamaszok teljesen össze vannak zavarodva.

De mint mindennek, ennek is van oka/okai.

Amiket leírtál, szerencsére még napjainkban is szélsőségesnek számítanak.

Én is sok pasival lefeküdtem, már az önkínzásig mentem, nem értettem, miért teszem, csak tettem, mint egy robot.

Még csak 21 leszek. (Kérlek, emiatt ne ítélj el, az én történetemnek is megvannak a miértjei.)

Ha hiszed, ha nem, végig egy "normális férfit" kerestem.

Közben megtanultam, hogy ha nem akarom, hogy bántsanak, sebezhetetlennek, érzéketlennek kell mutatnom magam.

Ettől aztán persze tapadtak rám a pasik, akik élvezték, hogy még csak el sem kell játszaniuk, hogy komolyan vesznek.

Most már tudom, egyszerűen csak egy apafigurát kerestem. (Talán nem véletlen, hogy 30-40-es pasikkal kavartam.)


Oda akarok kilyukadni, hogy a mai világot nem a kamaszok rontották el, nem ők tehetnek róla, ők csak reagálnak a külvilágra, arra a környezetre, amit az előző generációk alakítottak ilyenné. És biztos vagyok benne, hogy sokan félnek a jövőtől, és a viselkedésük csak védekezési reakció.

A médiát talán kamaszok irányítják?

Ahol konkrétan k*rvákat bálványoznak, káromkodnak, alázzák egymást?

(De a másik véglet, a képmutató szenteskedés sem jobb ám!)

Vagy a kamaszok veszik semmibe a gyereküket, a családot szemben a "saját boldogságukkal" és válnak el, mert az már szinte természetes?

Igenis a felnőttek mutatnak nekik hamis értékeket. Sőt, merem állítani, a felnőttek sokkal hülyébbek, mint a kamaszok. A kamaszok csak eltanulják ezt tőlük.


A mi feladatunk - szerintem -, hogy megmutassuk ezeknek a gyerekeknek, hogy nem kell ezt az utat választaniuk.

Erre csak egy befogadó, meghallgató, feltétlenül szerető, nyugodt, biztonságos, őszinte közeg lehet alkalmas, semmiképpen sem a durvaság és a kemény ítélet.

A fenti közeg lenne a család, de sajnos a legtöbb gyerek ilyet már csak a mesében lát...


A 30-as pasit, aki meg kifejezetten tizenéves lánykákra hajt, szerintem jogosan küldték melegebb éghajlatra, beláthatod, ez azért kicsit beteges.

Ismerkedjen fiatal lányokkal az arra megfelelő közegben, kocsmában mondjuk...de a neten azért kicsit bizarr.


+ nem tudom, Te hogy vagy vele, de én kicsit félteném a lányom, ha kiderülne, hogy netrandira megy egy ismeretlen 30 feletti pasival 16-7 évesen.

2011. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Aláírom, hogy vannak akik már 14 éves koruk körül elveszítik a szüzességüket, de amit mindjárt bemásolok durva:

"Hallottam olyan lányról, aki 14 évesen már 20 fiúval feküdt le, 17 évesen már kb. 50-el, 20 éves korára pedig már igencsak kiélt feje volt, ami nem csoda legalább 100 fiú után. Olyan házibuliról is tudok, ahol a 17-18 éves srácok egymásnak adták a kilincset, mert odabent az egyik 15 év körüli lány, igaz bódultan, de sorban lecumizta őket, illetve lefeküdt velük." ->Most komolyan, te ezt el is hiszed mind?? Oké, tény, hogy korán kezdik a szexuális életet, na de nem kell mindent elhinni.


Nem tudom, férfi vagy-e vagy nő, illetve hány éves, de végül is nem ez a lényeg. Azzal az állításoddal nagyon nem értek egyet, hogy "a mai tinilányokon ugyanis gyakorlatilag nincs mit megrontani!" Ez így nem igaz. Igen, vannak akik elk*rvulnak, szívük joga, de nem mindenki.

Nem tudom, te hol élsz, de ha ez nálatok tényleg így van és igaz az állítás, akkor ott komoly gondok vannak. Érdekes módon ahol én lakom a 14-18 éves lányok többsége normális. Elég sok lány ismerősöm, haverom van és egyik sem k*rvult még el. Szoktak flörtölgetni a fiúkkal, ha bejön nekik a fiú, néha csinosabban jelennek meg, de nem r*bancosan és ami fontos, egy buliban sem történik olyan, hogy sorra lesz*pkodja a pasikat vagy megd*gassa magát. Pedig én is ezen a földön élek.


ÉS tudod, nem mindegy, hogy az a harmincas pasi milyen lánnyal szeretne ismerkedni. Olyan lánnyal, mint amit te írtál ismerkedjen, bánja a fene, rosszabb már úgy sem lesz az a csaj, de ha egy normális, hétköznapi lánnyal szeretne közelebbi viszonyt kialakítani, akkor azt hagy ne tűrjék már szó nélkül.

16/L

2011. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem meg az a véleményem,hogy 30 körül egy férfi adjon már magára annyit,hogy nem tinikkel kavar. Mert ilyenkor szerintem jogosan gondolkodik el az ember azon,hogy vajon miért?mert a saját korosztálya szóba sem áll vele,olyan szerencsétlen?esetleg ő is megragadt a tizenévesek szintjén? Szóval nem,szerintem ez nem elfogadható egy normális gondolkodású férfitól és akkor arról még nem is beszéltem,hogy mennyire törvényes dolog tiniket

döngetni. Abban teljesen egyet értünk,hogy a hülye kisp.csákon már nincs mit megrontani meg tudom én hogy mi megy a világban,de ha nem lenne erre kapható fiú/férfi,akkor kivel csinálnák ezt a lányok? Szóval ugyanúgy minősít egy fiút is,ha ilyen r.bikkel áll le,szerintem semmivel sem jobbak azok a srácok,akik kézről kézre adták a csajt az általad említett buliban,egyrészt mert gusztustalan,másrészt meg az ő értékrendjükről is szegénységi bizonyítványt állít ki.Legyen már valami színvonal!

2011. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ha mindennek a szülő az oka, annak is, hogy 30assal megy pasizni, akkor a szülő nem féltené. Ergo ellent mond a 2 állításod. Meg ne a saját dolgoddal magyarázd meg, mert nem mindenki azért csinálja, mint te. És nem mindegyik a szüleitől tanulja, hanem egymástól majmolják, mivel azért bennük is van olyan, hogy húde jó már ennek meg annak, hogy ilyen meg olyan népszerű stb. Próbáld meg kívülről szemlélni a dolgokat, mert olvasva ezt a szöveget, nem úgy tűnik, hogy ezt tetted volna. Saját szabályaid szerint ítélkezel, ennyi. Egyéni szocproblem, hogy buta voltál tizenévesen.

Én is beleugrok hülyeségekbe, mert ha más megteszi, én miért ne? Nem akarok kilógni a sorból. De ha van valakinek esze, akkor nem folytatja a baromságokat.

16 éves válaszoló voltam.

2011. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!