Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan szoktatok masztizni az elejétől a végéig?

Figyelt kérdés
egy 18éves lány
2011. máj. 3. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Első és legfontosabb dolog számomra. Én csak akkor masztizok, amikor egyedül vagyok itthon. Mondjuk, ha elment itthonról mindenki, egy fél óra múlva, mert akkor úgy sem jön már vissza (nem hagyott itthon semmit), viszont később végez még annál, hogy hazaérjen, miközben masztizok. Vagy pedig, ha úgy alakul, hogy ilyenre napokig (8-9 napig) nincs lehetőség, akkor este, amikor lefekszem aludni.


Előszöris kizárok mindent, elengedem magam és nem gondolok semmire. Elkezdem simogatni a melleimet, majd fokozatosan haladok lefelé. Először a csiklómat szoktam izgatni, körkörösen, ami nagyon jó érzés. Időnként változtatok a tempón vagy az erősségén, aztán általában meg is ujjazom magam, ami megint nagyon jó érzés. Egyáltalán nem fáj, már két ujjal is megy viszonylag simán:) Közben természetesen el-elkalandozik a gondolatom, ilyenkor mindig elképzelek egy fiút és azt, hogy pettingelünk. A végén már kapaszkodom az ágyban és egyszerűen nem bírom tovább, de ilyenkor még egy kicsit csinálom és akkor kész, jön a csúcs:) Utána meg csak lihegek és ki vagyok fáradva, az arcomra kiül a mosoly és onnantól ezt a mosolyt nehezen lehet letörölni rólam:)

16/L

2011. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Első választól bemerevedtem. XD
2011. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te, 16/L rajk képet már erre kedvem támadt spanglizni most valahogy így állok: 8===========>
2012. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát először ha nincs otthon senki, akkor lassan levetkőzök és széttárt lábbal lefekszem az ágyba és simogatom magam, aztán lecsúsztatom az ujjam és megujjazom magam. Ha pedig még nem megyek el akkor a mellem is simogatom és a fenekem fogdosom. Ha meg sietek pl.fürdéskor, akkor levetkőzök és a tükörben kezdem magam simogatni föntről lefelé haladva, aztán gyorsan lezuhanyzok és szivaccsal körzök meg dörzsölöm a csiklóm meg a bimbóm csipkedem...

16/lány

2016. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Vagy az előzőhöz hozzátéve ha van időm akkor viszont ki szoktam próbálni többfajtát is. Meztelenül az asztalon mikor tudom, hogy nem jön haza senki csak későn, akkor nagy terpeszben néhányszor végigsimítok magamon, utána meg először 2 majd 3 ujjam feldugom mélyre és a mellem fogdosva élvezem. De ha otthon vannak mások is, akkor ha masztizok próbálok csak halkan nyögni, nehogy meghallják.

A zuhanyrózsával meg próbáltam már, de mivel teljesen le van borotválva alul, ezért kicsit szúrta a feje, de tetszett, csak rövid volt.

Amikor meg érzem, hogy kemény a bimbóm, akkor elmegyek mosdóba és simogatom bugyin keresztül, míg nem leszek teljese nedves, majd csiklómon körzök és meg is vagyok.

Remélem elég részletes a válaszom :)

2016. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!