Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nök miért nem kereshetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nök miért nem kereshetnek nagyfarkú pasit, ha a pasik kereshetnek nagymellü nöt?

Figyelt kérdés
Miért lesz egy nö egyböl ku*va olyankor?
2011. máj. 4. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mivel a normális nők tudják h nagy százalékban nem a méret a lényeg hanem a technika és a vastagság.
2011. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy nem kereshetnek?
2011. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem kell keresnetek: JELEN!!! ;)
2011. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

kereshetnek, csak lehet, hogy az fájdalmas lesz.

Nem egy kellemes dolog az mikor a pénisz hegye a méhszájt nyomja :S

2011. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én megtaláltam de az a baj hogy nem lehet az enyém minden nap!!Csak titokban!!
2011. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Utána meg sopánkodnak, hogy melyen nagy f#sz a barátjuk.
2011. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Én megtaláltam de az a baj hogy nem lehet az enyém minden nap!!Csak titokban!!"


Miért csak titokban?

2011. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15:09, Te tenyleg ennyire gyenge felfogásu vagy??
2011. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Engem egyáltalán nem befolyásolnak ilyen dolgok párválasztáskor, csak kíváncsi vagyok, hogy ha a férfiak megítélhetnek nöket külsöségek miatt(mert mellnél meg aztán egyáltalán nincs funkcionalitás szempontjából jelentösége a méretnek), akkor ök miért hordanak le nöket,akiknek a méret fontos. Ugyanúgy adottság kérdése és nekik is megalázó, ha mellméret miatt alapján kategorizálják öket.
2011. máj. 4. 15:26
 10/15 anonim ***** válasza:
már mégis miért ne kereshetnének. csak nehezebb dolguk van mert a nagy mellek szembetűnőbbek :)
2011. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!