Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez gomba? Szerintem az.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez gomba? Szerintem az.

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és egy olyan gondom van hogy a zacskó alatt ahol a combom és a zacskó találkozik ott van egy rózsaszin folt.olyan mintha pigment hiány lenne de nem az.amikor hozzáérek mintha kicsit érzékeny is lenne ott a bőröm.már ott van egy jóideje de nem nőtt és nem is ment össze.most elkezdtem canestennel kenegetni hátha eltűnik onnan.engem nem annyira zavr hogy ott van mert viszketni se viszket nagyon meg nem is fáj de nagyon érdekelne hogy miért van.szerintem gombás fertőzés lehet.esetleg találkozott már valaki ilyennel?
2011. máj. 5. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt a férfiak egészsége rovatba kellett volna...


lehet h valami kidörzsölte?

2011. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Olyan nekem is volt, nálam az volt a baj hogy szúkebb volt az egyik boxerem és kidörzsölte mert futóversenyen voltam, pár nap mulva begyógyult
2011. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

bocs hogy rossz helyre irtam:\

amugy most hogy mondjátok ezt a kidörzsölést lehetséges.akkor megnézem mi lesz ha hámosítóval kennem.köszi

2011. máj. 5. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!