Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hátrány? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hátrány? (kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Hátrány az,hogy én nem iszok naponta energia italt?Meg nem szoktam alkoholt se inni?Osztályból szinte miden fiú szokta ezeket csinálni,de nekem egyik se ízlik túlságosan!Lányok ez nálatok hátrány?

14/f


2011. máj. 6. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
14 évesen ilyen kérdést feltenni... már csak a válaszokra leszek kíváncsi:D
2011. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14 évesen nálatok mindenki alkoholizál?
2011. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az a hátrány, hogy ez a kérdés megfogalmazódik benned:D

ne legyél butus! nem kell inni ahhoz, hogy jól érezd magad, és a normális gondolkodású lányoknak nem az a fiú jön be, aki minden hétvégén taj részeg :)

2011. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekik nem kell hétvége...múltkor hétfőn elmentek aréna plázába és utána jötek vissza részegen a sportnapra...van aki magával hordja a táskájában a vodkát...volt h a sör egy ice-teás(ami nem átlátszó) üvegbe át volt töltve...
2011. máj. 6. 19:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Hali 14 évesen nem is kéne inni.Majd amikor ők mennek a munkanélküli hivatalba munkáért kuncsorogni akkor te visszagondolsz az általános iskolás évekre és mosolyogsz egyet miközben saját házad,autód,családod céged van..
2011. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

bocs, de ez szánalmas, amit csinálnak.

nem baj, hogy te nem csinálod, legyél okos.

nem hátrány a NORMÁLIS lányoknál.

puszi :)

17/L

2011. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Chuck ***** válasza:

Hát tapasztalat alapján alapvető dolog, hogy legyél mindig ittas, de lehetőleg jobban(Padka részeg pl)....de ez most mind1...

Energia ital meg vagy fel pörget enyhén, vagy nincs hatással rád, meg buzerálja a vérnyomást, az meg nem a legjobb....

Semmi probléma azzal, hogy nem alkoholizálsz, meg nem iszol energia italt...

18/f

2011. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyesféle vagyok mint te csak 16 évesen. Egyszerűen nem ízlik semelyik pia! Nálunk is az osztály 3/4-e iszik, de inkább ne is beszéljünk róluk. Kíváncsi leszek pl 20 év múlva hogy kinek lesz normális munkája, és ki lesz munkanélküli...


16/F

2011. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hümi ***** válasza:
aki ezt csinálja 14évesen nem is tudom mi lesz belőle később.. szánalmas.. Te jól teszed, hogy nem csinálod, vannak még normális fiúk is a világon : )
2011. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Éljenek a tisztességes, józan fiúk/férfiak!!! Yeee!!!

Jó volt latni a normalis valaszokat!!! ;)

2016. nov. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!