Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit szóltok a perverz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szóltok a perverz (ebb) lányokhoz? Bejön, vagy inkább taszít?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok én szeretem az ilyen lányokat de a többi is úgy van vele... én szeretek ilyenekkel ismerkedni :D
2011. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

> Bejön, vagy inkább taszít?

A kettő egyszerre. Fura...

2011. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bejönne, bár még nem volt dolgom ilyen lánnyal. Persze attól is függ, miben nyilvánul meg a perverzitása.
2011. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

lány vagyok és perverz:D söt szexmániás

a perverzség abban nyilvánul meg, hogy bármilyen hétköznapi dolgokat a szexhez illetve a szexel kapcsolatos dolgokhoz hasonlitunk. tehát mondjuk vki mondja h hu de hosszu..a perverzeknek erröl a ffi nemi szerv jut eszébe..vagy pl vki emliti hogy bör szerko..ezt egy perverz ugy érti h hmm börszerko tehát meztelen.:D és ilyesmik

2011. máj. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
attól függ mi a perverziója.
2011. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

01.02: ez szerintem még igencsak a perverzitás alsó határa, szóval nálam simán belefér. A szexmánia nálad mit takar?


(23.35 voltam)

2011. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1:02 pl simán bejönne :)

Nem zárkózom el tőle, szerintem tetszene ha nem hétköznapi a lány egy kis egészséges perverzitás sosem árt, de azért túlzásokba ne essünk.

2011. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1:02 vagyok.

hát szexmániás=nimfo..nekem napi 3-4 együttlét az ideális, persze ez a partnertöl is függ.

most csak példát hoztam a perverzioval, hogy ilyenekre kell gondolni. egy pervez mindenben csak a szexet látja és a hozzátartozo dolgokat. Bármit bárhogyan de mindig a szexhez csatol!

értitek?

2011. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem vicces ugyhogy persze
2011. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13.01: értem, persze. Csak arra voltam kíváncsi, hogy nálad mit takar. És hogy bírja a partnered?
2011. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!