Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok bejönne egy olyan srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok bejönne egy olyan srác mint én?

Figyelt kérdés
Hali, 187 cm magas vagyok barna szemű, rövid barna haj, ki gyúrt de nem nagyon csak úgy jól néz ki, ha bele szeretek valakibe azt nagyon tudom szeretni, tényleg figyelmes vagyok, rugalmas, sok haverom /csaj ismerősöm szerint nagyon humoros vagyok, tudok főzni, gitározni, bár van mikor fel kapom a vizet de nem vagyok egy masszív elmebeteg, szeretek társasággal elmenni beülni valahova akár biliárd, akár egy söröző, de most sajna mégis szingli vagyok, a csatolnak csak a vékony srácok jönnének be ? 17 vagyok.
2011. máj. 7. 02:25
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Végén az csajoknál akár lenni nem csatolnak, bocs csak teloról írtam
2011. máj. 7. 02:28
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Így kép nélkül elég nehéz, ha csak a külsődet nézzük. Ha jó az önismereted, és így valójában ilyen vagy, akkor az csak jó. Legalábbis nekem szimpatikus.
2011. máj. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

"de nem vagyok egy masszív elmebeteg"


akkor nem. :D

2011. máj. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy izmos felsőtest eléggé vadító egy fiún. Nem hiszem, hogy az összes többi nőnek csak a vékony srácok jönnének be... bár igaz, én már elmúltam harminc. De nem gondolom, hogy akkorát változott volna a nők ízlése...
2011. máj. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Manapság a csajoknak a hosszú vasalt hajú díszb*zik jönnek be, akik sminkelik magukat... Na én nem ebbe a csoportba tartozom. Egy pasi viselkedjen pasiként, és nem vakolja az arcát.

15/l

2011. máj. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján jól nézhetsz ki. De egy fotó alapján még biztosabban meg tudnám mondani. :)

Ha gondolod jöhet privátba is.

2011. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem nagyon fogsz reális válaszokat kapni. A személyiségedről pedig felesleges volt írnod, az nem érdekel senkit. Amint látod, a válaszoló lányok többsége is a külsődre reagált.
2011. máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

[link]


itt a kép

2011. máj. 7. 11:53
 9/21 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján is bejönnél :D és most már azt is kijelenthetem,hogy külsőleg sincs veled gond:) ahogy már írták nem mindenkinek a dísz*uzik jönnek be :D
2011. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bejönnél. :)
2011. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!