Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúk toleránsabbak sokszor (nem mindig, de elég sok esetben) a kevésbé előnyös külsejű lányokkal, mint a lányok a rosszabbul kinéző fiúkkal szemben?

Figyelt kérdés
Sokszor megfigyeltem, hogy fiúk kevésbé szép lánnyal is simán elvannak akár párkapcsolatban is,míg fordítva a lányokat abszolút csak a "helyes" pasik érdeklik.Miért van ez,mitől ilyen igényesek a mai lányok?
2011. máj. 7. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert megtehetik, hogy válogathatnak?
2011. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
A lányok úgy vannak programozva, h csak a külső számít nekik, nekünk fiúknak pedig a belső is.
2011. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igényes = nagy igényű?
2011. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igényes = nagy igényű? Ahh... Igen, így lenne helyes. :P
2011. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

aki nem buta szutyok velem,azzal én is más vagyok.

aki szépnek hiszi magát,az meg egy merő körülmény.

lotyónak jók,de csak annyi,h részegen lefekszem vele,megalázom-ami tetszik nekik,mert utána is hívnak,de barátnőnek nem kellene egyik sem.


jól kinéző férfi

2011. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én ezt pont fordítva tapasztaltam... :)
2011. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsonak, szal tenyleg vannak szep lanyok csunya pasikkal, de az is igaz, h ott a pasi penze dominal.
2011. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Vajon eljön valaha az a nap, amikor az emberek felfogják, hogy a szépség relatív? Lehet hogy akivel szerinted toleráns az illető, az neki a világon a legszebb nő!


Egyébként nőként igenis nagyok az igényeim, és nem fogok lejjebb adni belőle senki kedvéért! Ahogy azt sem szeretném, ha egy olyan pasi, akinek nem én vagyok a legszebb, azért lenne mégis velem, mert "jobbat úgysem kaphat".

Igaz nem is vagyok tizenéves.

Nem értem miért jó úgy együtt lenni valakivel, hogy azt gondolod róla, hogy hát drágám jó veled dumálni, de ritka ronda vagy. Azért szeretlek. Pfff!

2011. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A szépség relatív??

na ne viccelj,az az elsődleges szempont fiúnál és lánynál egyaránt.

Ha kimondatlanul is,és ha azt gondolod magadról hogy " nekem nem a külső számít " a tudatalattidnak akkor is a külső számít!

És ez ellen senki nem tud változtatni,mindíg is a külcsín lesz az elsődleges.

minden más csak a kinézet után jön.ezt el kell fogadni

sajnos vagy nem sajnos,döntse el mindenki.

2011. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 .Daniel. ***** válasza:
Mindig csodálkozom hogy a férfiak hogy esnek mindig abba a hibába hogy azt hiszik tudják mi kell a nőknek és mégsem. Pedig csak ki kéne nyitnotok a szemeteket.:) A külső csak az alap ápoltságig fontos. Meg persze hogy ne legyél 160 cm-vel 200 kg ;D A "macsó" szépfiúknak nem azért van csajuk mert olyan helyesek. A nők erre fogják pedig tudt alatt más miatt vonzódnak hozzájuk. Ezt kell észrevennetek.:)
2011. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!