Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi korkülönbséget engedsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi korkülönbséget engedsz meg?

Figyelt kérdés

16-21 év közöttiek!

Mennyi korkülönbséget engedtek meg, ha pasiztok/csajoztok:

pl.: 18 éves csaj vagy és elmész 'ismerkedni', akkor 17 az alsó határ és 24 a felső.

Kérlek,felső és alsó határt a korotokkal és nemetekkel együtt írjatok.


2011. máj. 8. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Hát igazából felső határ nem igen van, 50-nél idősebb úgysem jön oda hozzám, nálam fiatalabb pedig nem igen jöhet szóba, én azt szeretem, ha a férfi idősebb nálam jóval. Szóval kb. 30-45 közötti. 22/N
2011. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

16-28


23/F

2011. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
20 éves lány vagyok. Nálam fiatalabbal nem nagyon tudom elképzelni, se, ha érett, jó pasi, 1-2 év talán. Felső határnak most a 30-t gondolom, de ki tudja? Láttam már nagyon sármos, vonzó 50-est is.
2011. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

kedves első,


szerinted egy 30-40éves ember komolyan venne TÉGED? imponálna neki hogy frisshusi, de max kihasználnának de tudod mit jól is tennék, aki ilyen mint TE.


csak mert tőled fiatalabb szóba se jöhet.. 20éves srác sem? de akk legyen idősebb Tőled, legyen 25éves srác.. de neked az sem kéne.. -->apa komplexus


remélem ezt a kijelentést Te sem gondoltad komolyan.. ha meg igen, akkor van miért sajnálni Téged.

2011. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
20 éves lány vagyok és 19-25 talán, de nem határozom meg konkrétan,ha valaki nagyon nagyon bejön és 26 éves akkor elképzelhető,hogy kapna egy esélyt :D
2011. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban nekem is a 19-25 év körüliek jönnek be, de ha valaki fiatalos, sportos, nem feltétlenül akar azonnal családot, felőlem lehet 33 is. Lejjebb egyelőre nem szeretnék menni mint 19 év, majd pár év múlva, amikor a srácok is "beérnek" valószínűleg nem fog zavarni, ha 1-2 évvel fiatalabb nálam egy srác :) 20/L
2011. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Már megbocsáss, de ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnál, miért ítélsz meg engem? Nem is ismersz, honnan veszed, hogy nem vesznek komolyan? Egy 30 éves férfi nálam 8 évvel idősebb, ez nem nagy korkülönbség. A másik dolog pedig, hogy én sem szólok bele abba, hogy ki milyen párt választ magának és mi alapján, akkor más se szóljon bele abba, hogy én mit teszek.

Az mégis mivel jobb, ha valakinek csak a szőke hajúak jönnek be, vagy csak az izmosak? Épp ugyanúgy felháborító, mert mással akkor nem is ismerkednek, de az emberek különböznek, ettől vagy egymás számára is vonzóak, mert ha mindenki egyforma lenne, nem lenne alapja az érzelmeknek. Apakomplexusom pedig nincs, apakomplexusa annak van, aki apát keres, és addig érzi jól magát egy kapcsolatban, ameddig apaként tekinthet a férfire. Amint ez változik a kapcsolatból kilép.

2011. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

én leszrlak, csak egy jót röhögtem rajtad.. valszeg egy 30éves férfi veled egykorúakkal fog kikezdeni.. holott a legtöbbnek már családja van.


8év semmi? de jó neked!!!!!!! az alatt megrendeznek 2VB-t..


nőj fel végre..

2011. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

főleg azért kéne felnőnöd, hogy tartsd a szintet egy 30éves felnőtt férfi gondolkodásához.;)


nehéz feladat, mi...

2011. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

33 F vagyok, a kérdést megfordítom, kb 20 éves korú nővel kezdve tudok elképzelni komoly kapcsolatot, igazán azért, mert az már bármire nyitott lehet, túl van az első kalandok keresésén, és nem az lesz a végszó, hogy kell még élnie.

17:03-ra pedig annyi észrevételem van: hogy a legtöbb 30 év körüli férfi már igazán megtanulta megbecsülni azokat a nőket, akik figyelemre érdemesek, kortól függetlenül, ha ez épp egy 20 éves, akkor mindent megteszek azért, hogy boldog legyen mellettem, és ha nyitott rá, akkor mivel ennyi idős korunkra stabil egzisztenciánk van, nincs akadálya annak, hogy komolyabbra fordítsunk egy kapcsolatot, persze egy olyan huszon évessel, aki erre érdemes.

2011. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!