Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen vibrátort vegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vibrátort vegyek, amivel stimulálni tudom a csiklómat és nagyon intenzív és hosszan tartó orgazmust okoz nekem? Az sem baj ha drága!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos a partnerem elutazott és én egyedül maradtam. Szeretnék egy vibrátort venni amivel a csiklómat tudnám izgatni. Ti mit ajánlotok? Az ára nem számít.


20 éves lány


2011. máj. 9. 00:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem ezek tetszenek. Tapasztalatom egyikkel sincs, másmilyen van, de azok olcsóak és szerintem túl hangosak.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos nem ilyesmit keresek. Nincs valami kizárólag a csiklóra? A hüvelyemet nem szeretném izgatni...
2011. máj. 9. 00:26
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Üdv!

Én egy laposelemet javasolnék kiegészítésnek.

Hajtsd ki a sarkait, és finoman tedd közéjük a csiklódat. Ne izgulj, nem lesz tőle bajod.

Ha túl gyenge az ingerg, akkor nedvesítsd be a csiklód körül.

Jah, és lebukásveszély sincs :-)

2011. máj. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem tudok lebukni mert egyedül lakom :D

De azért majd elképzelhető, hogy kipróbálom csak attól félek, hogy ha sokkolom a puncimat, az nem jó az idegvégződéseknek és egy idő után már nem fogok semmit sem élvezni. Köszi az ötletet. Azért jobb volna valami pontosan erre készített eszköz. Nem ismer valaki valami hasonlót?

2011. máj. 9. 00:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Van de azokhoz szerintem nagyon előre kell hajolni, hogy elérd. Úgy is jó ha nem teszed fel. De szerintem legjobb a vízsugár.
2011. máj. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Próbáld csak ki az elemes módszert. Egy pár alkalomtól tuti nem lesz semmi érzékcsökkenés.

Amúgy vannak olyan terápiás célú sokkolókészülékek, amik krónikus fájdalmat csökkentenek, de azok hatása is csak 1-2 napig tart. --> Biztosan nincs hosszú távú hatása.

2011. máj. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha sokáig használod a vibrit akkor egy idő után nagyon érzéketlen lesz a csiklód és csak vibrivel tudsz elmenni.

22 L

2011. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, de ez már nyilván lelki függés.
2011. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem lelki, pont hogy nem.
2011. máj. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez nem lelki függés, mert amikor elhagytam a vibrit akkor egy idő után újra érzékeny lett a csiklóm.

Te biztos pasi vagy ha ilyen hülyeségeket írkálsz.


22 L

2011. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!