Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez baj, ha egy fiú ''kiveri''...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj, ha egy fiú ''kiveri'' a farkát 2x minden nap? Okozhat ez bajt?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam mesélte nekunk,hogy o naponta 2x ki szokta verni.Ez normális????
2011. máj. 9. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
en minden nap verem, szerintem is gaz(14 eves vagyok...)engem is erdekelne ez...
2011. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
aha 20 éves korodra leesik
2011. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek az a normális amíg jól esik!

Ha neked napi 1 akkor neked az a normális ha heti 1 akkor az!

Próbáld ki te is és megtudod hogy normális-e?!

2011. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért okozna bajt? szerintem nem okoz. igaz én nem minden nap szoktam magamhoz nyúlni. de akkor is. így legalább neki van kb 40 másodpercnyi öröme minden nap. ha ugye kétszer csinálja sajna egy orgazmus nem tart ki ilyen sokáig legalább is nálunk nem.
2011. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem okoz bajt. Ez normális.
2011. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

csak játszanak a homonjaitok,ha idősebbek lesztek akkor nem fogjátok ennyire kívánni a szexet.

bajotok nem lesz tőle,csak próbáljátok minnél hosszabb ideig csinálni,hogyha majd barátnőtök lesz neki is jó legyen:)

2011. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A szemészeten:


- Abba kellene hagynia a maszturbálást.

- Miért, megvakulok?

- Nem, csak zavarja a többi beteget a váróteremben...

2011. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a maszturbalas 70% al csokkenti a prosztata rak kialakulasat! egyebkent en egy nap 3 szor verem ki ez egy heten 21 alkalmat jelent ez mar kicsit sok szerintem de meg elmegy...!:D
2011. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Napi egy nekem is tuti megvan, de néha 3 is.
2011. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen:D Hálás vagyok :D
2011. máj. 9. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!