Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetseges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetseges, hogy egy 30 eves ferfinek egy 18 eves csaj tetszik meg?

Figyelt kérdés
Tobbszor eszrevettem, hogy engem nez; illetve egyszer tetotol talpig vegigdicsert, a ruhamat, a hajamat. Eloszor azt gonoltam, hogy csak arra kellek neki, hogy lefektessen, de azota is tobbszor latom, hogy engem nez, es erzem a viselkedesebol is. Szerintetek?
2011. máj. 11. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy többször nézett, még lehet, hogy tényleg csak arra kellesz neki.
2011. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szerinted lehetséges hogy egy idősebb ember szeresse a paprikát ?

ha megválaszolod ezt akkor a kérdésere is megvan a válasz

köszi puszi

2011. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kérdésedre*
2011. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Persze, miért ne lehetne. Ahogy korosodok én is figyelem a feszes ciciket, popsikat :) De véleményem szerint nem egészséges ez a korkülönbség! mert ha még 30/42 lenne az arány.... Én is csak utólag látom: 30 évesen fiatal az ember, de 18 évesen még "gyerek" jóformán. 18 évesen még annyi minden van előtted, de 30 felé már családon kéne agyalni....


Rövid távon jó lehet. De nem működőképes. Ilyenbe ne is gondokozz...

Idősebb pasiként mondom :)

2011. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. persze, hogy a fiatal lányok tetszenek jobban. Ez általában így van a férfiaknál. A szándékuk pedig változó. Azt így első benyomásra nehéz megítélni. De neked nem javaslom, hogy belemenj.
2011. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
persze, miért ne lehetne?
2011. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De annyira tetszik... Amugy meg miert ne menjek bele? Ha kolcsonos a vonzalom, akkor miert ne; ki az a bolond, akinek ha tetszik valaki es akar vele jarni, nem megy bele a dologba?
2011. máj. 11. 16:54
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem a párom 33 éves én meg 18:)majdnem 15 hónapja vagyunk együtt.

ha nem csak leakar fektetni akkor szerintem nyugodtan ismerkedj vele,flörtölj:)

2011. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még egy 40 évesnek is tetszik. Attól hogy néz,meg dicsér szerintem csak azt akarja. Nem mehet oda egyből azzal,hogy leakarok veled feküdni.Nyilván puhatlózik egy kicsit, bókol hogy elérje amit akar.
2011. máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy harminc éves fiú inkább egy harminc feletti lányt nézegessen, ha komoly párkapcsolatban gondolkozik. Abban kevésbé fog csalódni.
2011. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!