Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elore is bocs az ekezetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsuzsicy122 kérdése:

Elore is bocs az ekezetek miatt! Mivel csokkenthetem az etvagyam? (kaja irant)

Figyelt kérdés
tudom hogy nem epp ide tartozik de aki tud segitsen.es normalis valaszokat ha lehet.elore is koszi
2011. máj. 11. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

fog.gátlót szedsz?

vannak különböző gyógyszertári készítmények,amik most nagyon népszerűen,pl ho*dia spray v kapszula.(más is biztos van,de érdeklődj a patikában mindenképp!).

De egyébkén ha egészségesebben próbálsz étkezni,beiktatod a rendszerességet az étkezésben-és persze minden másban is,akkor kordában tudod tartani az étvágyad.

Amúgy a grapegfruitot ha megbírod enni akkor le a kalappal,azután tuti nem fogsz enni!:D


Más hirtelen nem jut eszembe...Agyban dől el..

2011. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Étvágyat azzal is tudsz csökkenteni, hogy sokat iszol. Amikor megéhezel, csak iszol előtte egy jó nagy pohár vizet, vagy más folyadékot.

Próbálj meg kicsiket enni, akár napi többször is, pl. reggel, 10-kor, délben, uzsi és este. Egy idő után rá fog állni a szervezeted a kis adagokra, és ha esetleg majd egy idő után mondjuk egy családi kajáláskor jól bekajálsz, akkor már nem tudsz annyit enni mint előtte.

Én is ezt követem, és már mos kisebb adagokat tudok enni mint előtte, és nem is vagyok éhes, mert betartom, hogy mikor eszek, és ezt már megszokta a szervezetem is.

2011. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 evet fogyokuraztam mialatt 20 kg-t adtam le most 53 kg voltam de elhagytam a cigit es nagy etvagyam van ujra.:( es hiztam vagy 2 kgt sajnos konyen hizok nehezen fogyok.
2011. máj. 11. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!