Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj ennyire az intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire az intim borotválás? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,nem rég kezdtem el borotválni a puncim. Egy ideig jól ment,nem fájt,majd elég sok ideig nem tudtam borotválni betegség miatt(1 hónapig kórházban voltam) Most újra elkezdtem,de annyira fáj,hogy nem tudom normálisan. A legélesebb borotvával is úgy érzem,mintha tépné a szőrt,növekedéssel ellentétes irányba nem tudom,mert annyira fáj,csak fürdés után nagynehezen,de akkor meg pöttyökben vérzik,és hiába kenem krémmel, másnapra kipattog... :S Mit tehetnék?
2011. máj. 12. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

a borotválással erősödik a szőr, vastagszik. minél többet borotválod, annál erősebb lesz.

használja habot, hagyd rajta egy darabig, az felpuhítja és könnyebb vágni.

boerotválkozás után pedig használj valamilyen ffi borotválkozás utáni szert, az fertőtlenít (nem lesz kellemes, mert a hajszálvékony vágásokat is összehúzza, amit a borotva ejt rajtad)és nem fogsz kicsattogni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a gyantáztatást, vagy próbáld meg a nem eldobható borotvát.
2011. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a gyantázásra szavazok. Fájni fáj, de puhítja a szőrt, akár már két-három gyantázás után érezni fogod a különbséget és nem is fog fájni annyira (mondjuk rendszeresen kell menni, mert ha nem akkor megnő és megint fájni fog).
2011. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!