Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha egy fiú durex lovebox...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy fiú durex lovebox óvszert vesz?

Figyelt kérdés
Egy virágos rózsaszín fém dobozban van benne 3 darab óvszer, nem figyeltem amikor vettem, oké ugyan olyan mint a többi, rendeltetésének eleget tesz, de ezt titkoljam el a barátnőm elől vagy ciki szerintetek ha meglátja?
2011. máj. 12. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:

A rózsaszín színe miatt én picit megmosolyognám, de semmi kép sem ciki szerintem :)

18/L

2011. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondd meg neki h csak ilyen volt.
2011. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg 1 csajt se fogja érdekelni h milyen a doboza, a lényeg, h vettél :)
2011. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Dehogy ciki,az lenne ciki,ha nem vettél volna semmilyet! :)
2011. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor oké, ilyen rózsaszín virágos, felnyitottam erre ez állt bent: for girls:D ugye hogyha a lányok is vesznek akkor ilyen csajos dizájn, én meg pont ezt vettem a fém doboza miatt:D
2011. máj. 12. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás: mondd neki hogy azért vetted pont neki ezt a szép rózsaszín-virágos fém-dobozos verziót hogy a táskájába tudja vinni, mert olyan cuki. Így kéznél lesz bármikor ha megkívánjátok egymást! :D


Te pedig majd veszel egy fekete vagy zöldes változatot ami meg nálad lehet... ;)


Még szerencse hogy annyi féle design van ezekből:

[link]


Én már gyűjtöm őket, van vagy 5 különböző! Csomó más dolog tárolására is jó a kis fém doboz később!

2011. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dimitri 21 válasza:
Gumi-gumi nem mindegy?:D A színe az utolsó ami számít szerintem
2012. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!