Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha arra végyom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha arra végyom, hogy a pasim (ha lesz), jóképű legyen? Felszínes lennék?

Figyelt kérdés
Persze nem járnék olyannal, aki belül "semmi", kívül viszont szép. Azt hiszem, sokat akarok?
2011. máj. 12. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit szeretni fogsz,szépnek fogod látni,akkor is,ha csak átlagos.Igy van ez jól.
2011. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dymo ***** válasza:
90%
mért lenne gáz? én meg egy jóseggű csajt akarok :D
2011. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel én is így vagyok. Előszeretettel le is pontoznak érte, ha megemlítem. Nem mintha én szeretném, hogy olyan párom legyen, aki szerint ronda vagyok, de jó velem dumálni. Nem tudom, mi ezen a furcsa.
2011. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz, mindenkinek számít a külső, hiszen ha nem tetszik nekünk valaki külsőre, nem vonzódunk hozzá. Márpedig egy kapcsolatban ez elengedhetetlen.

Az más kérdés, hogy mindenkinek más a szép és más az ideális. Nekem sokszor olyan férfiak kellenek, akik a barátnőim szerint csúnyácskák, ugyanez fordítva.

2011. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Érdekes a kérdésed, mert nálam mindig másképp van. Aki a külsejével fog meg és utána egyszerűen nem (engem csak belsővel lehet lenyűgözni, a külsővel nem), azzal max 1 hetet bírok. Ellenben aki belsővel kezdett el vonzani, az nézzen ki akárhogy, én gyönyörűnek látom. Ha jó a humora, nagyon értelmes, van véleménye, tudja a dolgokat átfogó egészként kezelni és van rálátása a világra, akkor nálam befutó.

Egyáltalán nem vagy felszínes, csak azért meséltem magamról, hogy talán nálad is változhat a dolog :)

2011. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is olyan pasit szeretnék,aki azért jól néz ki,legalábbis nekem tetszen,a többiek meg le vannak kakkantva:)

Ezen semmi furcsa nincs,szerintem minden normális ember olyan párt szeretne magának,aki jól néz ki(szerinte).Az lenne a furi,ha nem így lenne:)

2011. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért érzed úgy, hogy talán felszínes vagy mert valaki kitalálta azt a maszlagot, hogy "A belső a fontos nem a külső". Na nekem ezt nem magyarázza be senki. Fontos a belső, mert persze én se járnék oylan pasival aki nagyon jól néz ki, de közben üresfejű. de ugyanakkor egy full intelligens, érzelmes, kedves pasival se járnék, ha nincs valami a külejében ami megfog elsőre. Kövezzetek meg, pontozzatok le, de én első körben külső alapján szelektálok, aztán ha átmegy a pasi a rostán, akkor jöhet a belső megismerése. Ha külsőre nem fog meg benne valami, lehet ez akár egy szép szempár, kisportolt alkat, elegáns ruha, egy mozdulat, egy gesztus vagy egy szexi mosoly, vagy egyszerűen összességében van egy férfias kisugárzása. Szóval ha ezek közül valami megfog akkor utána kezdek vele ismerkedni, és megismerem a belső értékeit is. De szerintem a pasik is hasonlóan vannak vele, valami megfogja őket egy nő külsejében, ami miatt elkezdenek nyomulni, randit kérnek, szal törekszenek a belső értékek megismerésére is.

Kérdésedre visszatérve, nem, egyáltalán nem gáz, ha szeretnéd, hogy egy jóképű pasit fogj ki magadnak. Feltéve persze, ha saját magadnak fontos hogy jóképű legyen és nemcsak felvágni akarsz vele.

2011. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lenne ember a világon, akinek az a legnagyobb vágya, hogy a leendő partnere ronda legyen. :D Ha lehetne választani két belsőleg hasonlóan értékes ember közül (ha még egyiket sem szeretjük), csak az egyik a szemünkben taszító, a másik meg tetszik, biztos nem a rondához fogunk jobban vonzódni.

Aztán a szerelem sokszor felülírja az ideáljainkat és néha olyanba szeretünk bele, aki külsőleg nem is igazán fog meg először, de később, ahogy megszeretjük, már szépnek látjuk. De az is lehet, hogy olyat találunk, aki rögtön megtetszik külsőre és utána ismerjük csak meg belsőleg.

2011. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A gáz forma az anyag egy halmazállapota. Mint a folyadékok, a gázok is fluidumok: képesek áramlani és nem állnak ellent a deformációnak, habár van viszkozitásuk. A folyadékokkal ellentétben a gázok nem öltik fel az őket tartalmazó test formáját, hanem igyekszenek az általuk elfoglalt teret kitölteni. A gázokban meglévő kinetikus energia a második legnagyobb a halmazállapotok között (a plazma után). Ezen magasabb kinetikus energiaszint miatt a gázok atomjai és molekulái visszapattannak az őket tároló anyag felületéről, és egymásról. Ez a folyamat a kinetikus energia növelésével erősödik. Elterjedt tévhit, hogy a gázok nyomását a gázmolekulák egymásnak ütközésével magyarázzák, de valójában csupán véletlenszerű sebességük elegendő a nyomás értékének meghatározásához. A kölcsönös ütközések csupán a Maxwell-Boltzmann eloszlás megalapozásához voltak fontosak.


A „gáz” szó valószínűleg egy flamand kémikustól ered, a káosz görög szó flamand kiejtését írta így le.

2011. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, felszínes vagy, de nyugi, az összes többi lány is az. Te legalább bevallod.
2011. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!