Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják egészségesnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják egészségesnek a homoszexualitást?

Figyelt kérdés

Rendben van, hogy tolerálni kell és ezért azt mondjuk, h minden rendben, teljesen egészséges emberek, de azért csak valahogy nem stimmel velük valami.

Főleg, ha olyanokat látok, mint a Zsoltika vagy hogy hívták, aki a tv-ben szerepelt.

Azért eléggé látható, hogy valami nincs rendben a fejében, hogy férfi létére így viselkedik.

Szerintem 100%, hogy az olyan fajtáknál valami személyiség zavar áll fenn.

Még, ha biszex lenne, talán azt mondom jó, dehogy csak arra gerjed, mint pasi, hogy valakit se*ggbekúrjon vagy hogy szopjon az számomra eléggé abnormális.


2011. máj. 13. 13:10
1 2
 1/16 Rekettyés László ***** válasza:
21%
A homokosok tartják egészségesnek. A társadalom egy bizonyos rétege máglyán szeretné látni őket. Én is ahhoz a réteghez tartozom.
2011. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Az elözönél a pont
2011. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A homoszexuálisok közt is ugyan úgy lehetnek mentális problémákkal küzdők, akár csak a heteróknál. A nemi identitás genetikából adódik, ezt nem én találtam ki, orvosok, professzorok mondják. Tehát ennyi erővel égessük el máglyán az összes fekete hajú embert...

Mellesleg nem tudom hogy személyesen ismertek-e egy meleget is? Mert nem a kamionon táncoló k*csögökről miatt kellene általánosítani. Én is a saját nememhez vonzódom, de múltkor láttam két ilyen kinyalt k*csögöt egy kávézóbam egymás arcába, fogták egymás lábát. Kiröhögtük őket meg tettünk rájuk 1-2 megjegyzést. Én is meleg vagyok, nem vagyok rá büszke, de úgy érzem nincs mit szégyellnem...

2011. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
azok az abnormálisak, akik nem tudják elfogadni. Én nem vagyok meleg, de nincs semmi bajom velük. Azokat kéne máglyán égetni, akik ennyire beszűkült agyúak, hogy ezt betegségnek tekintik. Szánalmasak és betegek vagytok
2011. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Eat da POO POO
2011. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
De te miért nem tudod elfogadni hogy mi nem tudjuk elfogadn, hogy meleg vagy?
2011. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ha magadban tartanád, hogy nem szereted a melegeket, akkor még elnézné az ember, de így, hogy minden homofób fórumokon meg egyéb helyeken szitkozódik, anyázik, csak azért, mert el akarja terelni magáról a gyanut, h ő nem meleg, így már gáz a dolog. Ezek az emberek a betegek.
2011. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy meg hogy valami értelmeset is hozzászóljak: igazából nem érdekel ha valaki homokos... Legyen az, teszek rá nagyívből. De csak azzal a feltétellel hogy nem reklámozza magát, nem puszilkodik a nyílt utcán, etc. Felőlem a hálószobájukban annyiszor kuffanthatják meg egymás fosóját, meg annyi szart szopkodhatnak amennyit akarnak. Ja meg ne lássák őket még fejlődés alatt álló egyedek, mert hamar elcsorbulhat gondolkodásmódjuk, és még azthiszik hogy ez milyen jó dolog...
2011. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%

A homoszexualitás egy szexuális deviancia, mely a többi devianciához képest (pedofília, gerontofília, nekrofília stb.) nagyobb társadalmi elfogadottságot élvez.

Tévedés, hogy genetikailag meghatározott devianciáról van szó, ugyanis a DNS csupán a hajlamot "tartalmazza", mint ahogy az embernek születésétől fogva lehet nagyobb hajlama szívinfarktusra, stroke-ra, mániás depresszióra stb. Hogy ez a hajlam erősödik-e avagy gyengül, az kizárólag az egyén életútjától, a szociális tapasztalatoktól függ.

2011. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem ertem mitol jobb egy ferfi segglyuk,mint egy noi?

24/N

2011. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!