Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert pont nekem udvarol es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert pont nekem udvarol es miert pont engem nez, mikor van tolem egy csaj, aki mindenhol ott van, ahol en, es szebb is, mint en?

Figyelt kérdés

Buliba bokolgat nekem a srac, ha osszefutunk, engem bamul, holott van egy csaj, aki szerintem sokkal szebb, mint en (alacsony, szoke, kekszemu, es csinosabb is, mint en; en pedig magas vagyok barna haju, kek szemu, es van rajtam par kg felesleg es nem tartom magam tul szepnek) de a srac, megis nekem udvarolgat, meg bokolgat.

Miert?


2011. máj. 13. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barnákat szereti...
2011. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet Téged tart szebbnek. Te tetszel neki. Vagy pont hogy úgy érzi hogy Nálad van esélye.
2011. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet csak te látod szebbnek azt a másik lányt :)
2011. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán, mert te tetszel neki és nem a másik.
2011. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép, más az ízlése, az ideálja, vagy az ideáljához közeli, te azt a lányt tartod szebbnek, ő meg téged tart vonzóbbnak, ezért:) legyen önbizalmad, és örülj neki:) ne azon gondolkozz hogy miért.. :)
2011. máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudod, nekünk fiúknak a külső, csak egy dolog. Sokkal több dolog miatt tetszik valaki. Legyen több önbizalmad!

/Azt hiszem nálatok, lányoknál is így van/

2011. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De felek, hogy egy ideig fogok a sracnak tetszeni, ha meglatja majd a csajt egy szexibb mini ruhaba, mint ami enrajtam van, megakad majd rajta a szeme.
2011. máj. 13. 17:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha az a miniruhás lány jönne be neki, akkor nem neked udvarolna minden alkalommal szerintem.

Legyen egy kis önbizalmad és ne azzal foglalkozz, hogy a másik lány, hogy néz ki, hanem hogy az ő szemében te szebb vagy. (:

2011. máj. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is sokszor így gondolkozok (gondolkoztam), hogy "Miért pont én? Sokkal jobbakat, szebbeket megkaphat..." Aztán rájövök, hogy a külső nem minden, ha éppen velem tud értelmesen beszélni stb.
2011. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Neked IS udvarolgat. Bedobja a horgot mindenhova aztán valamelyik liba csak beveszi a f... dumáját.

34/F

2011. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!