Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van mikor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van mikor az ember így érez?

Figyelt kérdés

Szóval tetszik egy fiú, de a barátnőmnek is az a fiú tetszik.. És ha a legjobb barátnőmmel nála vagyunk akkor igazából nem is szeretek, de a Legjobb barátnőmnek sem tetszik ha arról a fiúról beszélek.. Viszont a barátnőm nem nyilvánítja ki annyira azt hogy tetszik neki.. Viszont most nem tudom hogy ilyenkor mi a helyes?? Mert van mikor rosszul esik hogy a L barátőm, beszél arról a fiúról aki neki tetszik, én meg nem akarok, és nem is merek..


Egy eset: Ma mentünk a L barátnőmmel a barátnőmhőz, és mikor mondtam ott előttük hogy néha egymás szemébe nézünk a fiúval, akkor Ő (állítása szerint véletlen) bele tépett a könyvbe amit épp nézett.. Szerintem meg azért mert nem tetszett neki, vagyis rosszul esett neki.. Olyan r*bancnak érzem magam, ha már a körében 2 szót mondok a fiúról, hogy inkább nem is beszélek a srácról..

Mit csináljak?


2011. máj. 13. 18:54
 1/4 anonim válasza:
Kérdezt meg a fiút hogy te is tetszel e neki . És ha ez a barátnődnek nemtetszik akkor nem kell elviselnie . Nem is igazi barátnő...
2011. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hellosztok ***** válasza:

figyelj én szerintem ezt neked kell eldöntened

de én szerintem ha nem vagy szerelmes a srácba akkor hagy a fenébe.most fiuk vanak százan igazi barátokat viszont k*nehéz talákni!téleg ezt tapasztalatbol mondom.

de ha nagyon tecik akkor hajtsál rá a srácra ozt enyi ha meg meg haragszik a barátnöd akkor ugy járt ha igazi barát akkor meg bocsása.ha nem akkor+nem!

szerintem ha téleg nagyon tecik csak akkor hajtsál rá ha csak egy kicsit akkor ne kockásztas

2011. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már 5. óta tetszik, úgy érzem szeretem.. Meg a barátnőm azt mondta hogy neki nem kell az a barom.. Szószerint fogalmaztam.. :- ( De mégis egyből olyan mérges lesz ha rákerül a téma :- (
2011. máj. 13. 19:08
 4/4 hellosztok ***** válasza:

hát mert féltékeny teti magát hogy jaj így nem kell úgy nem kell ozt meg van halva érte szerintem meny oda hozá kérdez meg töle hogy bejösz e neki.

a barátnödet meg hagyad majd tul teszi magát rajta

2011. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!