Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiak szoktak bokolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak szoktak bokolni egy csajnak, ha az nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés

Azert kerdezem, mert nem tudom eldonteni, hogy tetszem neki.

Az egyik bulin egy tolem 12 evvel idosebb ferfi elkezte dicsergetni a hajam, azt mondta, hogy ritka az ilyen csaj, mint en a faluba, akkor dicsergette a ruhaimat, hogy en tudom, hogy mi kell a ferfiaknak; volt rajtam egy egybe mini ruha; megdicserte, hogy milyen jol all rajtam. Majd elkezdett maszorozgatni, illetve nyulkalni a derekomnal...

Szerintetek?


2011. máj. 14. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Ebből te nem tudod megállapítani, hogy egy potenciális gyors numerára számított általad? jaj, de kis naív vagy:)
2011. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor ne is szamitsak semmi tobbre?

De ha csak egy korre kellek neki, akkor elozoleg miert nezett tobbszor is, es miutan ez megtortent 2 hetre ra pont ugyanugy folytatta a bamulast.

2011. máj. 14. 09:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Pontosan azért folytatja a bókolást, a bámulást, mert te így reagálod le(amit persze nem írtál le, hogy miként, de el tudom képzelni, ahogy most is írsz róla). Ha továbbra is azt mutatod neki, hogy a vonzalom kölcsönös, akkor ő nem fogja abbahagyni ezt. Ha komolyan akarna tőled akármit is,akkor nem csak szórakozóhelyen dícsérgetne és bókolna. Sőt, egy rendes, normális férfi nem is tapizik senkit, ha komolyan a szándékai.


Szóval szerintem ülj le és gondold végig logikusan.

2011. máj. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugy reagaltam le a dolgot, hogy folyton elloktem magamtol, szoval egyaltalan nem hagytam, hogy fogdosson... Es meg ott volt rajtunk kivul egy kozos ismerosunk, es meg az is mondta neki, hogy en nem szeretem, ha fogdosnak. Egy ido utan pedig fogtam magam, es otthagytam; o meg persze utanamkialltott, hogy menjek vissza, de nem mentem.
2011. máj. 14. 09:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Amugy meg nem csak szorakozo helyen dicser; egyszer megdicsert a templomba is, hogy milyen jol nezek ki (es elhivott egy uditore is, amit nem fogadtam el) de ezutan is folytatta a bamulast. Es nem mondhatni, hogy en bamulom ot, mert mindenkire ra szoktam nezni futolagosan....
2011. máj. 14. 09:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre már tényleg nem lehet mit mondani. Részeg volt és kitartó. De biztos látott rajtad olyan jeleket, hogy neked ez valahol tetszik. Lehet, hogy csak azt hiszi, hogy kéreted magad. Ne haragudj, de ebből a kérdésből is nekem az jön le, hogy téged igenis érdekel ez a férfi, különben nem is foglalkoznál vele, főleg nem szánnád arra a szabad perceidet, hogy kérdést fogalmazz meg. Ezt a pasi is láthatta rajtad, hogy nem vagy olyan biztos a dolgodban.
2011. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bevallom oszinten, tenyleg tetszik, de csak azutan tetszett meg, hogy ezt csinalta; abban a pillanatban meg nem tetszett.

Egyebkent nem volt reszeg, egy sort ivott, es amugy is kocsival volt.

2011. máj. 14. 09:46
 8/8 anonim ***** válasza:

én szoktam,

lehet, hogy nagy tufa vok, de azért bennem is van jóérzés


szoktam mondani néhány kedves szót ha úgy adódik

2011. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!