Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti hogy viszonyultok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogy viszonyultok az alacsony pasikhoz?

Figyelt kérdés
Azokhoz, akik pont akkorák mint ti, vagy max 3 centivel magasabbak. Mert én most olyan helyzetben vagyok, hogy udvarol egy olyan pasi, aki 2-3 centivel lehet magasabb mint én. Jól néz ki és rendes is, de annyira nem érzem férfinak magam mellett. Változhat ez még szerintetek? 21/L
2011. máj. 14. 09:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy te milyen magas vagy, mert ha pl. 160 cm, és a srác 165cm, akkor az valóban eléggé alacsony. Nekem sem férfiasak az alacsony férfiak, bár nálam abszolút kizáró ok csak az, ha nálam alacsonyabb. Ha egy magasak vagyunk az már bőven jó. Bár én lány létemre eléggé magasra nőttem, úgyhogy annyira nincs könnyű dolgom:)
2011. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Térdeplés közben tök magasnak fogod látni. Fel a fejjel!
2011. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%

Engem nem zavar, nem tudom, miért kéne? Jobban hozzá tudok bújni, nem kell kitörnöm a nyakam hogy megcsókoljam, és még sorolhatnám...

A párom max olyan 10 centivel magasabb nálam, de még így is férfiasabb jelenség, mint a legtöbb magas ismerősöm :) 21/L

2011. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudnod, nálam is kizáró ok sajnos, de attól, hogy ez nekem nem tetszik ha egy férfi alacsony, te még lehetsz vele boldog.
2011. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem zavar, de azért alacsonyabbban nem gondolkodtam még...
2011. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nekem biztos nem kene egy alacsony pasi
2011. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, mivel magas vagyok (175 körül), és biztos nem húzhatnék magassarkút sem egy alacsonyabb fiú mellett (persze nem ez a fő ok, mielőtt belém kötne valaki :))

Szerencsére a barátom 190 körül van, és nagyon szeretem benne azt is, hogy ilyen magas. Nekem jobban bejön.

Viszont a testvérem és a barátja pont egymagasak, és nincs semmi problémájuk (leszámítva a magassarkút:D).

20L

2011. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok és szerintem ez nem fog változni. Egyszer voltam együtt egy velem egy magassal, de borzalmasan éreztem magam mellette, lehet nyomni a hülyézést.
2011. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én a magasakat szerettem...

Megismertem a páromat, nem sokkal magasabb nálam, 10centitől kevesebbel magas.

Vele nem zavar, de akivel előtte majdnem összejöttem nála zavart, mert az gizda is volt, a szerelmem meg kis pocis:) Így nem is baj hogy nem magasabb, mert olyan jó így:)

2011. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már most így érzed ez később sem fog nagyon változni. Mert felmerült benned. Az én férjem is magasabb tőlem és jó érzés... bár volt már alacsonyabb barátom korábban, zavaró volt. És nem is tartott sokáig. Nem is szerettem belé. De neked kell érezni, mi az amire vágysz..!
2011. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!