Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet síkosítóként használ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet síkosítóként használni? (nem síkosító)

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
babaolaj, masszás olaj,nyál
2011. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De miért nem jó a hagyományos síkosító? Az sem sokkal drágább, mint amit az első hsz.írt. És az direkt arra van kitalálva. Ne nagyon kísérletezz, nem biztos,hogy nem lennél allergiás valamelyik cuccra, én már jártam úgy,hogy elfogyott a síkosítóm,és testápolót használtam...mondanom sem kell,hogy úgy csípett,hogy le kellett mosnom,és oda volt a hangulat..
2011. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
használd a nyálad , nagyon jó hatása van.
2011. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a nyal valoban jo....viszont ugyelni kell arra h ha dohanyzik a szemely csiphet a nyal is...ami kellemetlen szinten
2011. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. De arra vigyázz hogy ha óvszert használsz akkor ne vess be olajos alapú síkosítást mert károsítja a gumit. Ennek fényében a legjobb a boltokban kapható síkosító. Azzal mi a baj? Allergia? Vagy cinkesnek tartod megvenni?
2011. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
megveszem en neked.....csak szolj:))
2011. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
intim kérem , főleg a patikában össze állítottak
2011. jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
anális szexnél a vaj is jó
2013. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!