Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 14 éves fiúknak hány cm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14 éves fiúknak hány cm a péniszük? Ha már szopatnak meg minden.

Figyelt kérdés

az osztálytársaim... (8.) egyik nap arról beszéltek, hogy kinek mikor volt az első.. szopás, nyalás, ujjazás


én meg csak néztem.. nem is gondoltam volna róluk, hogy már így benne vannak a dologban....


szóval egy 14 éves fiúnak kb mekkora a pénisze?


2011. máj. 14. 17:41
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

14éves fiúk kamuznak egymásnak ilyen dumák alapján olyan is van aki már 4éves kora óta szexel, tehát felejtsd el ez hülyeség. Ha meg még észrevették, hogy te is hallod akkor még inkább feldobták a sztorit szóval meztelen nőt max képen láttak.

Viszont a hívd be őket mérőszalaggal a wc-be ötleten szakadtam :D Tuti egyből elkezdene dadogni az összes :D

2011. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Tény hogy genetikus sajátosság hogy valaki már felnőt mérettel rendelkezik , sza neki mert ő általában korán öregszik. Ne érts félre neki már harmicasként nem jutt húszon éves soha, mert negyvenek néz ki.

Nekem 13.5 volt van akinek még tényleg 10 centi alatti és egészésges akár átlag feleti lesz neki. - gyakoribb mint az hogy valakinek 14 évesen átlag feleti.

És a fehér felnőtek 5+ centit hazudnak a kamaszok átlaga meg +10 - +15 centi hazugság vagy néha több.

2011. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
:""D tényleg, lefelejtettem, hogy lány vagyok.. de gondolom valakineeeek.. (rajtad kívül.. :D ) leesett, mivel ha fiú lennék tudhatnám, mert általában megbeszélitek az ilyeneket nem?? :P :DD
2011. máj. 21. 23:28
 24/38 anonim ***** válasza:
És a fehér felnőtek 5+ centit hazudnak a kamaszok átlaga meg +10 - +15 centi hazugság vagy néha több.
2011. máj. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
miii?? mindenki ilyen kamus? :DD
2011. máj. 22. 10:20
 26/38 anonim ***** válasza:

egy-kettővel még az is többet mond aki nem akar, szóval igen mindenki ilyen kamus :D

pár év múlva már te is meglátod a dolgok állását :D

2011. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Nekem 13.5 per 4.5 (tehát ami jó hogy az átlagnál vastagabb és nem túl rövid). De ha egy lány előre tudta a méretem, szex chat például. Mind meglepődött hogy nem kisebb. Tehát 99.9+% kamus igen.

És nekem nem nőt 12 és fél éves korom óta. Mert északi vér van bennem és már 13 és fél évesen magasságom is a jelenlegi volt száznyolcvan felett volt.

2011. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
~10%-nak 14 centinél nagyobb, az átlagnak ~10 centis. De van akinek csak 7 centis és még nem dőlt el hogy nagy lesz neki vagy kicsi.
2011. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
Hali! Én egy hónap múlva leszek 14, és az enyém 19 cm, bármennyire is furcsa. Szerintem akkor lesz nagy, ha az ember sokat gondozza. ;)
2012. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
És am az előző válaszhoz még: 4,7 cm vastag.
2012. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!