Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ez nekem így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ez nekem így nem megy! Miért történik ez? Normális dolog?

Figyelt kérdés

Pár napja megismertem egy srácot az egyik társkereső oldalon. Tetszett, mert nagyjából ugyanolyan a lelkivilága, mint nekem, meg van még egy rakás hasonló tulajdonságunk is. Most kb. szerelmet vallott levélben, amit én nem tudok hova tenni. Nekem valahogy több idő kell ahhoz, hogy olyan mély érzelmek alakuljanak ki bennem, amiket ő érez, és próbál megfogalmazni. Egyébként még a volt barátom iránt is érzek valamiféle kötődést, nem nevezném konkrétan szerelemnek, de hiányzik, és néha még szeretnék vele lenni. Ezt írta most a társkeresős srác :


,,Húúú kis csillag... ezt nem lehet leírni, ezt nem lehet megfogalmazni, ez csak úgy jön, mikor felkelek és te jutsz az eszembe, mikor lefekszem aludni akkor is te jársz a fejemben, mikor felkelek éjszaka, és nem tudok aludni, ideülök, hogy hátha fent vagy, és hátha rád tudok írni, mikor látom, hogy fentvagy nem merek rád írni mert félek hogy csak zavarnálak, félek attól hogy újra csalódnom kell, tudod, félek az elutasítástól, és ez így nem jó ahogy most van, szeretném hallani a hangod, szeretném látni a szemeid, szeretném ha szeretnél.

De ez nem megy ilyen könnyen....



Lehet hogy ez most nyálasan, meg b*zisan hangzik, de ez van, nem tudok mit csinálni, több lánnyal is beszélgettem mostanság, de egyik iránt sem volt ilyen szintű érzelmem,.... sajnálom, de nem tudok ellene mit tenni, ez van."


Most erre mit válaszoljak? Tisztára kétségbe estem ettől. A volt barátommal szerintem nem fogunk kibékülni, mert egyrészt ő nem akar, másrészt meg én, mert beleuntam a buta harcba, amit érte vívtam 1,5 éven keresztül. HELP.


17/L


2011. máj. 14. 19:13
 1/5 jin ***** válasza:

ez teljesen normális ne várja másikr !!hiba lenne!!

ez tipikus esete az elő látásra szerelem c fejezetnek!

szerintem folytassátok !!!

2011. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki őszintén, hogy még továbbra is szeretnéd őt megismerni mert nagyon fontos embernek tartalak, de ahhoz, hogy mélyebb érzelmek alakuljanak nekem ki, ahhoz nekem több idő kell. Szerintem ez teljesen érthető. Én is így vagyok vele. Ha megértő a srác, akkor biztos megfogja érteni. :)
2011. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már a társkeresős sráccal?Mert amíg nem találkoztok,addig sajnos nem lehet tudni,hogy valós dolgokat írt-e le neked...
2011. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jin ***** válasza:
utsó ez igaz
2011. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem találkoztunk, egyelőre én nem is szeretnék, pedig csak kb. 40 km-re lakik. Szerintem sem valósak, amiket leírt, de hát...Én is voltam úgy, hogy neten keresztül megszerettem valakit, találkoztam vele, aztán meg pofáraestem.
2011. máj. 14. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!