Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leskelődtetek már a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leskelődtetek már a barátnőtökön, vagy más lányon?

Figyelt kérdés

pl. ha nálatok aludt vagy ilyesmi?


Én egyszer táborban haverokkal találtunk egy helyet ahonan teljesen be lehetett látni a zuhanyzóba.


2011. máj. 14. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
:D Anno haverokkal mi is találtunk táborban egy ilyen helyet. :D Aztán 2 tanárnak éppen arra kellett sétálnia, aztán lebuktunk. :D Volt is belőle nagy felháborodás, összehívták az egész tábort, és ott osztottak ki bennünket. :D Csak röhögtünk az egészen. :D
2011. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykiránduláson simán leskelődtem a zuhanyzóba.
2011. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A helyi strandon ismerkedtem össze egy csajjal, majd napozás után mondom, hogy megyek öltözni, kérdi, hogy jöhet velem? mondom igen. Olyan öltözők voltak, hogy egy öltöző két fele volt választva fából készített közfalszerűséggel. Mondom neki megállva az egyik öltöző előtt, hogy én ide bemegyek, erre ő akkor ő a másik felibe, ha én se bánom. Mondom, hogy ok de leskelődni fogok. Azt mondta, hogy nem hiszi rólam.


Sajna azt nem tudta, hogy az elválasztó fal részen volt egy kis lyuk , s így mindent láttam volt. :)

2011. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is egy tábor zuhanyzójában leskelődtem. Egymásra pakoltunk pár kukát és a szellzőn keresztül leskelődtünk:)
2011. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!