Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ő Brazíliában él, én itthon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ő Brazíliában él, én itthon, nagy távlatok mi?

Figyelt kérdés
Angliában nyáron egyik délután találkoztunk, dumáltunk, smároltunk, számomra szerelem volt első látásra. Ismerősök vagyunk a bizonyos közösségi oldalon, de nem tartjuk a kapcsolatot. Én még mindig vágyom rá, igaz párkapcsolatban élek már majdnem egy éve... (miután hazajöttem, jöttem össze a barátommal)
2011. máj. 16. 19:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, lehet esély még valamire valamikor?
2011. máj. 16. 19:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Pfff, hát komolyan sajnálom a barátod, akkor inkább szakíts, ha egy egyszer látott srácon jár az agyad.


Eleve nem is tartod a brazil sráccal a kapcsolatot, akkor miről beszélünk. Egy év után ráírsz, hogy "heló, kiköltöznék hozzád Rioba" vagy hogy képzelted?

2011. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem teljesen, inkább ha találkoznánk, mondták hogy jönnének mo-ra. a lényeg, hogy nem megy ki a fejemből... mármint nem éjjel nappal rá gondolok... csak néhanéha eszembejut
2011. máj. 16. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki jobban jár ha elfelejted.. meg ha nem az a egyfolytában rágondolsz és nem bírod kiverni a fejedből dolog, akkor inkább ne kockáztasd a mostani kapcsolatod. meg nem is ismered annyira, lehet hogy csak az tetszik annyira, akinek te látod. de valójában nem olyan.
2011. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pff...hát ez k*rva nagy távolság!

Felejtsd el.

2011. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Válaszom a kérdésedre: igen.


lehetetlen nincs. tanulj angolul, menj ki brazíliába és és happy ending, vagy maradj itthon és gyötrődj azon, hogy vajon mi történt volna, ha tényleg kiutazol.

2011. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!