Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellet már utcán kis vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellet már utcán kis vagy nagy dolgotokat végeznetek?

Figyelt kérdés

Hogy történt? Észrevett valaki?


Én egy csajt láttam ma: Leugrott a buszról és sutty be a bokorba.


2011. máj. 17. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit rengetegszer kellett, falun tolom úgyhogy ezzel nincs gond, de városban is megoldom ha úgy van és általában úgy van.
2011. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ÉN mindig a rendörség háta mögé szoktam.....
2011. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen volt már rá példa. Állásinterjún voltam Budapesten megkérdeztem kinyitnák -e WC-t nem hangzott a határozott válasz. Mire vége lett az interjúnak már alig tudtam visszatartani, ahogy kiértem az épületből az előtte lévő bokros részre bementem és ott kicsurgattam. Lehet, hogy megláttak bemenni a bokrok közé, de az akciót biztosan nem látta meg senki.
2011. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mindig az utcán szoktam húgyozni, még akkor is, ha tudom, hogy 5 perc múlva otthon vagyok. Kell egy kis izgalom is :D
2011. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt akartam kérdezni hogy ez miért a szex rovatban van. Talán az utolsó válaszoló miatt.

Hozzá teszem vizelet vagy széklet visszatartási probléma van mögötte. Tény ha erőltetve vissza tartod egészségtelen is lehet. De az ember egyik tulajdonsága hogy sok emlőshöz jellemzően napi ciklus jellemző rá ezen a téren is.

2011. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hugyozni minden tovabbi nelkul ha talalok kicsit rejtettebb helyet, szarni azert nem, a sortol szerencsere csak hugyozni kell
2011. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez max csajoknál érdekes :D egy pasi ha elmegy és iszik semmiféleképp se fog a wcből problémát csinálni, de még csak simán ivás nélkül is ha úgy adódik.
2011. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, pl ha autózunk és nincs benzinkút közel-távol, v mondjuk túrázunk. De kajaktáborban mikor megkérdeztem és akkor hol végezzük a dolgunkat egész nap, a tanár csak körbemutatott a Tiszán XD Úh nekem a Tisza is megvolt, csak úgy fürödjetek benne, bár az már lefolyt. Nem baj van helyette biztos másik :D
2011. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szükség, nagy úr.

De egyszer jársz Indiában, többé nem csodálkozol.

2011. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2017. okt. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!