Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon is vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon is vannak olyan igazi goth pasik? Ha igen, hol tudnék velük neten ismerkedni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!rockerek.hu például, vagy egyéb ilyen metal-os rockeres oldalakon.De szerintem ha igazi goth pasit keresel, nem ilyen pózert akkor nézegesd a neten hogy mikor lesznek ilyen rock koncertek(1000ft alat szokott lenni pl dürrer kertben)

Ilyen helyeken szoktam látni jó néhányat.(volt bnőm goth és a haverjaival elszoktak járni pl.)Nah ilyen helyeken biztos találsz:)

2009. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszike:)
2009. márc. 13. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
CSomo Goth oldalvan vagy meny koncertre stb..én is goth vok é lány:)s én koncin ismertem meg a pasim aki goth:)
2009. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
77%
hát én jó sokat ismerek =DDDD de szerintem járj Gyárba, ott szoktak lenni .. bár mostanság ellepte azt a helyet sok igénytelen ember :S oylan igazi goth szerintem nincs is magyarországon :S lányba talán.. de a fiúk itt nagyon összetévesztik a dolgokatXD attólmég h ezer izé van a nyakadon meg sok xar a karodon nem vag gothXD és attólmég h valami oylan zenét hallgat akkor sem az=) de itt minden össze vissza van.. tehát szerintem inkább próbáld meg úgy h összebarátkozól szép goth lánokkal azokra iztos ragadtak már gothpasik.. azok talán bemutatnak majd nekik ;) hajrá kislány
2009. aug. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha neten keresztül akarsz, akkor ott van pl. mgclub.hu meg az umbra.extra.hu

Mindkettőre regisztrálni kell.

(de vigyázz, ha nem vagy elég góóóót, egyből törölnek -.-)

2009. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lennének? Csak átlagember nem látja meg elsőre őket, mert külsőre eléggé hasonlítanak a metálosokhoz meg az egyéb rockerekhez. A helyedben én is inkább koncerten és szórakozóhelyeken kereném őket, de a mindennapokban is járj nyitott szemmel, mert senkinek sincs a homlokára írva, hogy "otthon megvan a teljes Bauhaus diszkográfia bakeliten".
2010. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. márc. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!