Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 18 évesen jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 18 évesen jó a 22cm-es farok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, átlagos, de lehetne nagyobb is.
2011. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vágjunk le belőle, minek ekkora!
2011. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tök mind1 mekkora,ha nincs kivel megosztanod :D csak vicceltem,de ha van,akkor mi a fenénnek írod ki ezt a kérdést???!!!
2011. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
eelég jó:D
2011. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem kéne, főleg mert egy oan pasi van a végén, aki ennyire buta.

Most bocsi, de mégis mit vársz? Boruljunk le a farkad előtt? Vagy küldjünk meztelen fotókat emailben "engem dugj meg hétvégén" címmel?

L/20

2011. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Túlzottan ne örülj!! Ez még nőni fog,és kevés nő viseli el fájdalom nélkül,ha be akarnád tolni egészen.

Tehát.....a töve mindig fázni fog,mert sok.

2011. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lesznek még vele gondjaid, hidd el! Most azt gondolod, te vagy az álompasi nagy farokkal, de megsúgom, hogy ez már fájdalmasan nagy.

25/L

2011. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hat... sajnos en nem buszkelkedhetek tulsagosan meretes szerszammal! Ugyhogy ha sokallod, nyugodtan kuldj at nekem par centit belole, en igazan hasznat tudnam venni...


emailcimem: nagyravagyo-kis@ameretalenyeg.hu


a level targya ez legyen: peniszkompenzacio


Elore is koszonom!

2011. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

22.18-as ne legyél már ilyen irigy.. :D rossz volt olvasni téged.

egyébként ez a 18 évesen 22-es f*rok azért hülyeség, mert ettől nagyobb lényegesen már nem valószínű, hogy lesz, ez is nagy, egyébként meg van aki a nagyot szereti, és nem kell nyomatni ezt a kisp*csű pasikat sajnáltató szöveget. a méret IS lényeg, aki nem hiszi el, sőt az ellenkezőjét bizonygatja, az hazudik.:) nem kell méteres , de azért van egy határ ami alatt elég zavaró ha kicsi-vagy ha nagy. :)

2011. máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin ez átlag alattinak számt,itt mindenkinek akkora a farka mint egy elefántbikának
2011. máj. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!