Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóképü hapsik, titeket támadna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképü hapsik, titeket támadnak rosszféle kritikákkal más faszik, mert fenyegetést jelentesz számukra?

Figyelt kérdés
Most arra gondolok, hogy mivel jól nézel ki, ezért direkt leb*ziznak a csajok elött, nehogy valamelyiknek megtetszedjél,kitaláljanak rólad minden féle negativ dolgot, csak azért mert jól nézel ki.
2011. máj. 18. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, sosem tapasztaltam, úgy vélem ez inkább a másik nemnél szokás. : )
2011. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Akadt olyan, aki emiatt leb.zizott, sőt volt olyan is, aki azt is gondolta, hogy meleg vagyok, csak mert az átlagosnál szimmetrikusabb az arcom (kicsit DiCapriós).

De egyébként nem jellemző, sőt... inkább szeretnek velem mutatkozni a srácok, illetve támogatnak, olykor-olykor meg is dicsérnek.

2011. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elárulok valami, nem azért b.ziznak le, mert jóképű vagy, hanem annak ellenére:P Ha normálisan öltözködsz, viselkedsz, akkor nem szokás efféle kritikát kapni.
2011. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sztem aki jól néz ki, és nyilván ezt tudja magáról, az aztán nem igazán foglalkozik ilyen hülye beszólásokkal, mindenesetre érdekes dolog a hímek közti vetélkedés még embereknél is :) bizony !!
2011. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát bennem nincs semmi b*zis.Igaz a h*lye b*zi jelzőt például másra használják.
2011. máj. 18. 12:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Haverral bemegyek egy helyre és már keresik a rosszat az emberen, jól végignéznek tetötől talpig...mi van már 2en nem lehet sehova járni, mert b*zinak nézik az embert?
2011. máj. 18. 12:26
 7/10 anonim ***** válasza:
és ha netán bu.zinak is néznek? akkor mi van? hidd el, sok valóban bu.zi pár is járkál mindenhova, és nem csinálnak belőle problémát
2011. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Hogy a hátam mögött mi történik, azt nem tudom. De mikor egy társaságban sikerült a domináns hím szerepébe kerülnöm (a sokak által kiszemelt nó velem foglalkozott, másik lányt lecsaptam egy Don Juan kezéről, stb), akkor gyakorlatilag behódoltak. Szinte elkezdtek nekem udvarolni, velem barátkozni. Tehát ha ellenem nem lehetnek sikeresek, akkor talán mellettem jut nekik is valaki.
2011. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lenéztek, megpróbálták éreztetni hogy ők felsőbb rendűek
2011. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:56


Köszönöm válaszod, ez egy nagyon jó példa volt.Én is ilyesmire gondoltam.Mikor látják, hogy összejőn neked valami jó csajjal, elején mérgelődnek, hogy mit eszik rajtad a csaj, aztán meg más szemmel kezdenek nézni téged.Hiába, az ember is egy állat.

2011. máj. 18. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!