Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki, vagy csak barátként kezel?

Figyelt kérdés
Egyik este a sulinknak volt egy műsora, táncoltunk rajta. A srác (14 éves) odajött hozzám, és megdicsért, hogy csinos vagyok. Nekem volt még egy másik műsorszámom is a táncon kívül, elég közel ahhoz, és át kellett öltöznöm. Ő megkérdezte hogy lesz-e elég időm átöltözni. Mondtam hogy lesz...Ő: biztos? (aggódóan)... amúgy suliban is szívesen beszélgetünk. Meg mindig jó hangosan köszön, mosolyog rám, és megkérdezi hogy hogy vagyok,ha csak eljön mellettem, akkor is. Anyum szerint bejövök neki, mert ő "látja a srácon" h tetszek neki. De én nem vagyok biztos benne. Most ez hogy lehet? Nem akarok rányomulni, és félek kezdeményezni, mert mi van ha mégse...? Előre is köszi! 14/L
2011. máj. 18. 13:49
 1/5 komasa ***** válasza:
100%
Ne aggódj: szerintem bejössz neki. Anyukád biztosan tapasztaltabb a párkapcsolatok terén, mint te. Ezért az ő véleményére nyugodtan számíthatsz.
2011. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, most már egy kicsit nyugodtabb vagyok!
2011. máj. 18. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Az általad elmondottak alapján bejössz neki. Biztos! Ne félj kezdeményezni. Ő már próbálkozik. Ez egyértelmű. Bátorság!
2011. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálom :D
2011. máj. 18. 14:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok túlságosan társasági ember, szóval nem beszélgetek mindenkivel. Lehet, hogy csak sajnálatból csinálja ezt? :S:$
2011. máj. 18. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!